БАСЕЙНИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Басейни з нержавіючої сталі – інноваційне рішення в будівництві басейнів.
Компанія Б.Н.В. пропонує басейни з нержавіючої сталі з сучасним і витонченим дизайном. Крім високої зносостійкості і тривалого терміну служби басейни з металу підкреслюють високий естетичний рівень об’єкта.
Конструкція з окремих елементів басейну повністю готується до складання на заводі. На об’єкт чашу басейну поставляють в розібраному вигляді. Тому монтаж басейну може здійснюватися в приміщенні вже на етапі основних будівельних робіт.
Модулі з нержавіючої сталі можуть мати довжину до 6 метрів. Ця технологічна перевага дозволяє скоротити кількість стиків до мінімуму і провести збірку басейну в найкоротший термін.
Переваги басейнів з нержавіючої сталі:
• Практично довічна гарантія.
• Необмежені можливості дизайну басейну.
• Можливість використовувати додаткове обладнання, наприклад художнє освітлення.
• Можливість реалізувати складний ландшафтний дизайн з гротів та кам’яних гірок.
• Легкість і простота конструкції дозволяє змонтувати басейн на будь-якому поверсі і навіть на даху будівлі.
• Можливість побудувати новий басейн з нержавіючої сталі на місці старого бетонного.

При установці басейну з нержавіючої сталі на відкритій ділянці необхідно розуміти, що стінки басейну будуть нагріватися під впливом сонячних променів і швидко охолоджуватися при зменшенні температури повітря.
Беручи до уваги суттєві експлуатаційні переваги металевих басейнів, його більш висока вартість щодо інших видів басейнів є цілком обґрунтованою.

[vc_new_button text=”ДЕТАЛЬНІШЕ” type=”warning” size=”medium” display=”table” align=”center” styles=”padding: 10px 25px !important;”]

НАШЕ ПОРТФОЛІО

З моменту створення компанії Б.Н.В. Україна ми дбаємо про здоров’я українців, створюючи можливості для заняття плаванням. Десятки тисяч дітей і дорослих мають можливість зміцнити здоров’я і насолодитися відпочинком біля басейну. Оздоровчі центри, спортивні клуби, готелі, пансіонати і центри реабілітації – понад 300 установ по всій країні мають професійні басейни, створені компанією Б.Н.В. Україна.

[vc_new_button text=”ДЕТАЛЬНІШЕ” link=”https://bnv.ua/ua/portfolio” type=”warning” size=”medium” display=”table” align=”center” styles=”padding: 10px 25px !important;”]

БНВ Басейни УКРАЇНА Київ: Софіївська Борщагівка, вул.Садова 48а. Дніпро: ул.Донецкое шосе 166л. Львів (Сокільники): вул.Лесі Українки 23. Запоріжжя офіс 1: пр.Соборності 92. Запоріжжя офіс 2: ул.Верхняя 11б. ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-502-901 (безкоштовно по Україні) WEB SITE: https://bnv.ua Написати лист: info@bnv.ua