Навісне обладнання для басейну – невід’ємний компонент водойми, адже по функціоналу у очисного комплексу немає конкурентів. Басейнах властиво притягувати листя з дерев, пил, сміття і комах, які в лічені дні забруднюють ємність з водою. Ручне очищення водойми не приносить користі, а хімічна обробка шкідлива для людського організму. Вихід один – купити професійне обладнання для чистки басейнів.

Забудьте про труднощі з укладанням в грунт водопровідних труб, компанія Б.Н.В. Басейни рекомендує технології XXI століття. Зручність і якість експлуатації подібних пристроїв у виробників на першому місці. Фільтр для очистки басейну просто навішується на борт в зручному для власника місці водойми. Підведіть до басейну електрику і насолоджуйтеся відпочинком.

Навісне обладнання для басейну-найкраща ціна

Простота очисної конструкції відкриває перед власником масу достоїнств, наприклад, чистка обладнання без залучення техніка з боку. Всмоктування води відбувається через бічний шлюз, пропускається по фільтруючому кишені, подається до помпи і повертається назад, в басейн. Рекомендується тільки 2 рази в рік отримувати з пристрою накопичилася сміття, щоб забезпечити повноцінну роботу фільтра з очищення басейну.

Перш ніж купити навісне обладнання для басейну, рекомендується ознайомитися з асортиментом пристроїв на ринку і правильно підібрати очисний комплекс по потужності. Для невеликих басейнів будуть цікаві фільтри з продуктивністю 30-50 м3 / год. Для водойм великих розмірів знадобляться потужні пристрої, здатні перегнати 60-80 кубічних метрів на годину. Ціна обладнання залежить від потужності і оснащеності.

З навісним обладнанням комфортно плавати в чистому басейні в темний час доби, адже для зручності власника споруда оснащена вбудованим прожектором, здатним повноцінно висвітлювати водойма. За бажанням покупця, фільтр комплектується нагрівальним елементом або теплообмінником, що підтримує задану температуру води в басейні. Водоймище з підігрівом – райський куточок для любителів покупатися в негоду.

Чому вигідно купити навісне обладнання

Будівництво басейнів під ключ і придбання протитечії буде кращим вибором для спортсменів. Навісна система очищення адаптована до популярних типам басейнів і не вимагає модернізації бортів водойми. Наявність протитечії позитивно впливає на продуктивність очисної конструкції – сильний напір води не дає сміттю накопичуватися на дні басейну.

На українському ринку компанія Б.Н.В. представляє навісні фільтри власного виробництва. Електроніка, задіяна у виготовленні очисних споруд, належить відомому іспанському бренду – компанії Kripsol. Приємна ціна і енергозберігаючі якості – гідності заводу Б.Н.В. Басейни. Навісне обладнання виготовлено з міцного пластику і володіє ультрафіолетовим захистом.

Купити систему фільтрації для басейну, в компанії Б.Н.В. нескладно – виберіть обладнання і зробіть замовлення. Виникли питання – телефонуйте менеджеру, який дасть відповіді і порекомендує раціональний варіант для очищення водойми. З транспортуванням до місця призначення не виникне проблем – користуючись послугами перевізників, доставимо вантаж на вказаний в замовленні адресу.