гарантия 25 лет

Керамічні басейни CERAMICS – що це

 

Виробництво басейнів Premium класу, в заводських умовах, відбувається шляхом формування чаші декількома шарами з композитних матеріалів. На зразок бутерброда – у кожного шару свої технічні характеристики. У таких басейнах один з шарів містить в собі керамічний наповнювач. Керамічні басейни Ceramics, завдяки цьому шару, отримують особливі експлуатаційні властивості, яких немає ні в однієї чаші, виготовленої з інших будівельних матеріалів.

Чому керамічні басейни краще

 

Довговічність, економічність і зручність в обслуговуванні – найголовніші критерії вибору басейнів на ринку України. Якщо покупця цікавить мінімальна ціна, то про перерахованих вище характеристиках можна не згадувати.

  • За довговічність відповідає міцність і жорсткість конструкції. Хороший плавальний басейн просто зобов’язаний витримувати будь-які внутрішні або зовнішні фізичні навантаження. Це і рух грунту при підмиванні підземними водами, і розширення льоду в зимовий період при замерзанні води. І різка зміна водотоннажності, при великій кількості відвідувачів і частому пірнанні в воду. Керамічний шар гарантує власнику цілісність чаші в будь-яких умовах експлуатації.
  • Економічність зачіпає фінансову сторону питання. Для функціональності будь-якого басейну потрібно підігрів води і постійна чистка. Керамічний басейн має мінімальну теплопровідність, а це значна економія електрики на підігріві навіть в зимовий період (при використанні накриття). Це один з головних приводів купити басейн Ceramics.
  • Зручність в обслуговуванні. Немає сенсу витрачати гроші на хімію – внутрішня частина чаші покрита спеціальним композитним складом 3D Ultra. До ідеально гладкої поверхні бруд і бактерії просто не налипають. Ціна обслуговування басейну буде знижена в рази. До того ж, біля басейну і вельми привабливий зовнішній вигляд (кольори: діамант, сапфір, онікс).

Які керамічні басейни краще купити

 

Ми пропонуємо широкий асортимент керамічних басейнів починаючи від дитячих басейнів (Балі, Глория, Лотос), до шикарних люксових басейнів (Монако, Атлантида, Корсика, МустангФеникс, Олимпик, Аквапарк, Корвет, Парус, Атлантик, Версаль, Амазонка). Керамічні басейни, виготовлені за французькою технологією, є найбільш якісними на ринку України. Ми пропонуємо нашим клієнтам максимальну якість і устаткування для цих басейнів, а також реалізацію під ключ.

На вибір покупця впливають фізичні розміри готової чаші (довжина, ширина і глибина), колірне забарвлення внутрішньої поверхні і ціна басейну. Інші критерії ідентичні для всіх видів товарів в категорії “керамічні басейни”. Всі чаші однаково міцні і стійкі до протікання води. Не вигоряють на сонці і переносять перепади температур. Виготовляються тільки в заводських умовах і мають офіційну гарантію заводу-виготовлювача (25 років!). Такі конструкції прослужать власнику мінімум століття.

Чому краще купити керамічний басейн у БНВ

 

Є таке поняття, як «дотримання технологічного процесу у виробництві». І щоб зменшити ціну басейнів, багато компаній йдуть на хитрість – зменшують товщину стін чаші. Така економія будівельних матеріалів призводить до здешевлення. Але страждає від цього міцність кінцевого виробу.

Виробник басейнів БНВ, навпаки, прагне зробити міцні і довговічні басейни. Виготовляються вони відповідно до європейських і американських вимог. І це легко довести – басейни керамічні Ceramics, навіть дитячі чаші, мають непідйомну вагу. Композитні наповнювачі просто не можуть бути легкими. А що в інших виробників-повантажили руками на причіп до легкового автомобіля і відвезли додому? Це точно не композитний, і не керамічний басейн.

Плюс, компанія БНВ, крім продажу чаш, пропонує установку басейнів під ключ. Навіть багато будівельників, які звели десятки житлових і нежитлових будівель, не завжди можуть встановити правильно басейн. Не кажучи вже про бригаду робітників, що виконують Малі підряди з будівництва або ремонту. Краще відразу довіритися професіоналам, які мають досвід в проведенні роботи, транспорт і інструмент.

Переваги керамічних басейнів БНВ

 

  • Виробляються виключно з французьких еко-матеріалів і за французькою технологією POLYNT (100% якість).
  • Ексклюзивне GelCoat D УФ-стійке кольорове покриття.
  • Офіційна гарантія на чашу басейну від єдиного заводу-виробника керамічних басейнів в Україні.
  • Технологія “замкнутий борт”.
  • Найнижча теплопровідність стін басейну.
  • Єдині басейни в Україні, що мають сертифікат відповідності та гігієнічний висновок України.

 

Керамічні басейни Ceramics – це краще рішення в світі для майбутніх власників, які планують відбудувати повноцінний об’єкт нерухомості. Чаші орієнтовані на столітню експлуатацію. І, враховуючи офіційну 25-річну гарантію виробника, це явно не реклама. А правильний підхід до покупця. Працюємо по всій території України. Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя — є офіційні представництва, де можна в живу побачити чаші і зробити вибір.

Мрієте про класний басейн для сімейного відпочинку, плавання і розваг – орієнтуйтеся на рішення сегмента Premium. Керамічний басейн можна сміливо порівнювати з автомобілем, і за якістю, і за ціною. Хочете експлуатувати довго, не витрачатися на обслуговування і отримувати від цього максимум задоволення – зробіть правильний вибір!

 

Керамічний басейн чи пластиковий – який краще

 

Задайте собі питання – купити басейн дешевий, з мінімумом «переваг», або створити найкращі умови відпочинку на десятиліття вперед. Віддати перевагу машині з бюджетного класу або витратити гроші на брендовий автомобіль. Все пізнається в порівнянні.

 

На користь пластикових басейнів низька ціна. Ніхто не каже, що конструкція недовговічна чи неміцна. 10-річна гарантія на цілісність чаші надається всім покупцям. Але пластиковий басейн не підходить для зимового купання. На пластик, усередині чаші, налипає бруд та з’являються нарости мікроорганізмів, якщо постійно не чистити басейн.

 

На користь керамічних басейнів – гранична міцність конструкції. Якщо вода в чаші замерзне, то власник матиме ковзанку, для катання на ковзанах по льоду. Басейн витримає розширення льоду під час замерзання. Чаша зсередини така гладка, що на поверхню тривалий час не налипає бруд. Так, чистка потрібна, але не така часта, як із пластиковими або бетонними конструкціями.

Сохранить

Сохранить