-8%
Spa басейн на дровах Vesuvio
Close

Spa басейн на дровах Vesuvio

2000 × 2280 × 1160 mm 1 950.00  1 790.00 
Басейн на дровах Elbrus
Close

Басейн на дровах Elbrus

1800 × 1800 × 1100 mm 3 500.00 
Чан на дровах Etna
Close

Чан на дровах Etna

2000 × 1700 × 1000 mm 3 950.00 

БАССЕЙНИ SPA

 

Гідромасажні SPA басейни відновлюють сили і оздоровлюють організм за допомогою впливу тепла, невагомості і масажу. Тепло проникає в глибокі шари тканин і активізує метаболізм клітин. Невагомість, зменшуючи вагу тіла на 90 %, знімає тиск в м’язах і суглобах. Струмені води і повітря стимулюють кровообіг. Відбувається адсорбція шкідливих шлаків, підживлення шкіри і детоксикація організму.

 

Купуючи гідромасажні басейни СПА від компанії Б.Н.В. ви отримуєте оздоровчий ефект курорту у себе вдома. Компанія Б.Н.В. пропонує гідромасажні басейни СПА, які виробляються безпосередньо у Великобританії. Кожен басейн СПА комплектується індивідуально, з урахуванням гідромасажного обладнання такої потужності і конфігурації, яка необхідна особисто для кожного клієнта.

 

До основних переваг СПА басейнів відносяться:

 

  • Зручність. Гідромасажні SPA басейни — чаші оснащені ергономічними комфортними сидіннями, що створені спеціально для вашої релаксації.
  • Здоров’я. Вони допоможуть вирішити проблеми зі здоров’ям, а також зроблять ваш відпочинок комфортним і повноцінним.
  • Безшумна робота. Обладнання працює практично без шуму, і не потурбує ваш відпочинок звуком працюючого двигуна насоса.
  • Енергозберігаючі технології. Завдяки наявності теплоізоляційного корпусу і теплоізоляційної кришки.
  • Екологічність. Гідромасажні басейни СПА оснащені системою озонування води, завдяки якій немає необхідності використовувати додаткові дезінфікуючі засоби. Більш того, вони містять тільки чисті екологічні технології і матеріали, що запобігають окисленню та утворенню мінеральних відкладень.

 

До особливостей гідромасажних басейнів СПА відносять обмежену кількість посадокових місць, відсутність можливості для плавання і встановлення додаткового обладнання. При установці СПА басейну на верхніх поверхах необхідно враховувати параметри навантаження плит перекриття.