-8%
Spa бассейн на дровах Vesuvio
Close

Spa басейн на дровах Vesuvio

2000 × 2280 × 1160 mm 1 950.00  1 790.00 
Бассейн на дровах Elbrus
Close

Басейн на дровах Elbrus

1800 × 1800 × 1100 mm 3 500.00 
Чан на дровах Etna
Close

Чан на дровах Etna

2000 × 1700 × 1000 mm 3 950.00 

SAVE OFF Акційні ціни на СПА (SPA) зі складу в Нідерландах з 01.12.2021 до 01.03.2022.

СПА басейни – це багатомісні ванни, які мають вбудоване гідромасажне обладнання. У СПА басейнів безліч альтернативних назв на ринку – гідромасажні ванни, джакузі, SPA чаші. Призначені такі чаші для відновлення здоров’я, розслаблення і розваг.

 

Вигідно купити СПА басейни – види, особливості

 

Всі конструкції, представлені в Україні компанією BNV.UA, можна умовно розділити на 3 групи:

 

 • СПА чаші для гідромасажних процедур. Це негабаритні SPA, обладнані лежаками і сидіннями. Призначені вони для прийняття процедур в сидячому або лежачому положенні однією людиною або групою осіб.
 • Плавальні СПА басейни. Це довгі чаші, які мають плавальну зону і сидіння для гідромасажу.
 • Гідромасажні басейни 2 в 1. Це комбіноване рішення з СПА чаші і плавального СПА. Особливість в тому, що басейн розділений на 2 окремі ємності, що працюють незалежно один від одного.

 

Вибір покупця безпосередньо залежить від двох чинників – призначення і ціни. Чим більше за розмірами СПА, тим він дорожчий, так як готовий прийняти більше відвідувачів і значно функціональна. Всі СПА басейни, в своєму роді, мобільні. Їх можна встановлювати де завгодно, і переміщати, в разі потреби.

 

Монтаж гідромасажного або плавального СПА дуже простий:

 

 • Вибирається місце для установки.
 • Підводиться водопостачання і електроживлення.
 • Виконується запуск СПА в експлуатацію.

 

Купити СПА басейни – ціна-якість

 

Вартість гідромасажних басейнів в Україні варіюється в великої цінової межі. Споживачеві пропонують купити СПА європейських, американських і китайських брендів. Компанія BNV.UA зробила вибір на користь нідерландської торгової марки Passion SPAs. Басейни СПА демонструють чудові експлуатаційні якості і довговічні в роботі.

 

Ціна гідромасажних басейнів в Україні, на продукцію Passion SPAs, залежить від місткості і функціональності чаші. Є рішення для дітей, установки в квартирі, будинку, на вулиці, в СПА салоні, фітнес-центрі. Під будь-яке завдання можна підібрати товар, орієнтуючись на потребу і бюджет.

 

Кількість корисних функцій в СПА басейнах впливає на вартість кінцевого продукту. І покупцеві треба детально вивчити всі можливості гідромасажних чаш. Наприклад, є такі цікаві функції:

 

 • Повітряний масаж. Це через форсунки для подачі води подається повітря.
 • Озонатор. Це система тонкого очищення води від бактерій.
 • Ароматерапія. СПА підтримує можливість використання ефірних масел.
 • Система подачі піни.
 • Вбудована підсвітка.
 • Вбудована система мультимедіа (програвач, акустика, телевізор).
 • Устаткування для плавання (протитечія, фіксатори положення тіла, тренажери).

 

Чому гідромасажні басейни Passion SPAs краще

 

Якісні матеріали у виробництві та бездоганна збірка на заводі – це запорука довголіття роботи будь-якого обладнання. І СПА басейни (джакузі) це правило стосується. Так як завдання гідромасажних чаш, особливо в бізнесі, полягає в безперервній роботі протягом робочого дня. І техніка повинна працювати без збоїв і падіння продуктивності.

 

Виготовляються чаші СПА з акрилу, шляхом виливки форми, в умовах заводу. Внутрішній шар басейну покривають захисним шаром поліефірних смол. Створюється гранично ковзаюча поверхня, на яку не налипає сміття і грязь.

 

Зовнішня частина чаші закутується утеплювачем. Його завдання – знизити теплопровідність СПА. Це потрібно для збереження температури води всередині СПА. Зовні йде декоративна відділка з ударостійкого полімеру.

 

За циркуляцію, нагрів і очищення води, всередині системи, відповідає американське обладнання Balboa. Цей же бренд забезпечує джакузі Passion SPAs системою контролю і мікрокомп’ютером. Насос, нагрівач і фільтр мають технологічно просунуті механізми, які, не тільки економлять електрику, а вміють її виробляти за рахунок руху води в системі.

 

Повітряні і водяні форсунки, що відповідають за гідромасаж, виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі. Ущільнювачі – зі стійких до зносу полімерів. Поломка або витік води повністю виключені. До того ж, форсунки ще й антивандальні – зламати їх з необережності неможливо.

 

У порівнянні з аналогами, представленими на ринку України іншими брендами, СПА басейни Passion SPAs мають більший ресурс експлуатації. І це стосується, більшою мірою, обладнання, що відповідає за роботу джакузі.

 

Купити гідромасажні басейни з підігрівом вигідно

 

СПА басейн – це відновлення здоров’я та релакс, відпочинок в колі друзів і розслаблення в гордій самоті. Це унікальний комплекс для дорослих та дітей, чоловіків і жінок. Басейни Passion SPAs орієнтовані на:

 

 • Лікувально-профілактичні заходи.
 • Контрастний відпочинок.
 • Відновлення сил і енергії після трудового дня.
 • Бізнес (СПА салони та оздоровчі заклади).

 

У будь-яких умовах використання гідромасажних басейнів дуже важливо, щоб вода завжди залишалася чистою і мала відповідну температуру. За очищення відповідає фільтраційне обладнання. За циркуляцію – насос. А нагрів води забезпечує розумний ТЕН, який, за допомогою комп’ютера, вміє підтримувати задану температуру води на протязі тривалого часу.

 

Така функція є не у всіх брендів. Як правило, в бюджетних рішеннях вмонтоване реле, яке запускає нагрівач при охолодженні води. У Passion SPAs комп’ютер постійно відстежує якість і температуру води. І відразу ж вносить коректування.

 

Купити СПА басейни – установка на вулиці взимку

 

Ідея придбати гідромасажний басейн, у кожного покупця, з’являється по-різному. Але більшість власників стверджують, що купити СПА басейн Passion SPAs захотілося для використання під відкритим небом в зимову пору. Це мрія для багатьох покупців, яким набридлі посиденьки в лазні чи сауні. СПА басейн на вулиці взимку – це набагато цікавіше.

 

Може здатися, що таке зовсім неможливо. Адже в лютий мороз треба вийти на вулицю, відкрити кришку, запустити закачування води, налаштувати температуру. Це все минуле століття – в Passion SPAs вирішили цю проблему дистанційним запуском СПА басейну. Можна купити пульт дистанційного керування і виконувати всі операції з теплого приміщення. Всього 5-10 хвилин, і гідромасажна ванна готова прийняти відвідувачів – потрібно зняти чохол і зануритися в теплу воду.