СОЛЯРНА ПЛІВКА

 

 Енергозберігаюче покриття або солярна плівка необхідна для запобігання випаровування води і зменшення втрат тепла. Такий тип покриття підійде як для відкритих, так і домашніх басейнів.

Накриття компанії Б.Н.В. Басейни забезпечує збільшення температури води за допомогою абсорбування сонячного світла протягом дня і утримання тепла вночі. Солярна плівка дозволяє заощадити витрати води шляхом зменшення випаровування. Основою солярної плівки є поліетилен, стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Залежно від інтенсивності експлуатації солярна плівка гарантовано прослужить один-два сезони. Але після 2-х років використання, зазвичай, потребує заміни.

 

Переваги солярної плівки:

 

  • Невелика вартість даного типу накриття.
  • Не має обмежень за формою і розмірами, тому підійде для басейну або водойми будь-якої конфігурації.
  • Захищає поверхню води від потрапляння сміття з повітря (листя, пил, комахи).
  • Не вимагає додаткового догляду.

 

Особливістю солярної плівки є той факт, що вона не обмежує доступ до води маленьким дітям і домашнім тваринам. Плівка просто плаває на поверхні води. Для полегшення розгортання і складання солярної плівки використовують спеціальні змотуючи пристрої. Пристосування для змотування солярної плівки бувають стаціонарними і мобільними. Мобільні пристрої мають колеса, що дає можливість перемістити пристрій разом з плівкою в технічне приміщення.