Солярна плівка для басейну – що це

 

Теплозберігаюче покриття або солярна плівка необхідна для запобігання випаровування води і зменшення втрат тепла. Купити такий тип покриття зручно, як для вуличних, так і домашніх басейнів. Плівка компанії Б.Н.В. забезпечує збільшення температури води за допомогою абсорбування сонячного світла протягом дня і утримання тепла вночі.

 

Купити солярну плівку для басейну – найкраща ціна

 

Накриття дозволяє заощадити витрату води шляхом зменшення випаровування. Основою солярної плівки є поліетилен, стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Залежно від інтенсивності експлуатації солярна плівка гарантовано прослужить вам один – два сезони. Але після 2-х років використання зазвичай потрібна заміна накриття. Мінімальна ціна на ринку України робить цей вид накриття вельми популярним.

 

Солярну плівку вигідно купити з таких причин:

 

  • Не має обмежень за формою і розмірами, тому підійде для басейну будь-якої конфігурації;
  • Захищає поверхню води від попадання сміття з повітря (листя, пил, комахи);
  • Зручна ціна в бюджетному сегменті;
  • Не вимагає додаткового догляду.

 

Особливістю солярної плівки є той факт, що вона не обмежує доступ до води маленьких дітей і домашніх тварин. Плівка просто плаває на поверхні води. Для полегшення розгортання і складання солярної плівки компанії Б.Н.В. використовують спеціальні змотують пристрої. Пристосування для змотування солярної плівки бувають стаціонарними і мобільними. Мобільні пристрої мають колеса, що дає можливість перемістити пристрій разом з плівкою в Технічне приміщення.