Накриття для басейну – другий за популярністю компонент, без якого функціонування штучного водоймища неможливо. На першому місці у власників басейнів – навісна система фільтрації. Виконуючи будівництво басейнів під ключ, виконавці замовлення рекомендують власникам оснащувати водойма накриттям і фільтром. З фінансової точки зору, пропозицію марнотратно, однак на практиці, тільки такими методами підтримується чистота басейну, якщо виключити НЕ гігієнічні способи очищення водойм хімічними продуктами.

 Класичне накриття для басейну

У порівнянні з європейським ринком, в Україні користуються популярністю павільйони. У складній, на перший погляд, конструкції ряд переваг, якими користуються власники басейнів:

  1. Відсутність впливу навколишнього середовища на водойму. Сміття, що з вітром, пил або дощ не порушать відпочинок і не засмітять басейн.
  2. Цілорічне купання. Встановивши нагрівач всередині павільйону, сезон купання стає нескінченним.
  3. Безпека близьких людей. Відкритий водойма притягує магнітом діточок і домашніх тварин, закривши павільйон, градус напруги зводиться до нуля.
  4. Економія електроенергії. У закритому басейні вода нешвидко охолоджується. На додаток, оснастивши накриття павільйону сонячними батареями, про електричну залежності власник забуде.

Громіздкість конструкції зупиняє покупця. Любителям зимового купання потрібно павільйон в повний зріст, щоб комфортно було пірнати і запаси кисню виснажувались. Не поспішайте з висновками – достоїнств більше в 4 рази.

Бюджетний варіант

У ціновому питанні конкурентів немає у солярної плівки. Стійкий до ультрафіолетового впливу тент для басейну запобігти потраплянню пилу і сміття у водойму. Виробники вироби заявляють про запобігання випаровування води в басейні, а також гарантують збереження тепла. Недолік солярної плівки – знос. Накриття для басейну прослужить 2-3 сезони, після чого власник почне помічати мікротріщини на плівці, які з часом не будуть перешкоджати проникненню пилу в водойму.

 Просте рішення для складних завдань

Ролетне накриття більше нагадує покривало для басейну, здатне в лічені хвилини приховати великогабаритний водойма. Автоматизована конструкція привертає власників великих басейнів, довжина яких перевищує 6 метрів. Ролетні накриття обмежують доступ до води дітей і домашніх тварин, а також не дають пилу і сміттю потрапляти в водойму. Конструкція монтується над водою або під водою – за бажанням замовника.

Недолік ролетного накриття – міцність. Жорсткості конструкції вистачить тільки для стримування на поверхні маленької дитини. На зиму накриття не рекомендується залишати – півметровий шар снігу здатний порушити цілісність конструкції.

Міцні вироби

Полівінілові накриття компанії Б.Н.В. Басейни міцні і раціональні в експлуатації. Вініл стійкий до побутової хімії, не вигоряє на сонці і не реагує на перепади температур. Автоматизований комплекс, без втручання користувача, управляє згортанням і розгортанням тенту. Жорсткості конструкції і міцності полівінілового накриття вистачить, щоб на поверхні басейну утримати автомобіль. Недолік один – накриття обмежена прямокутною формою.

Універсальне полотно

Батутні накриття виготовляються під розмір чаші, з урахуванням декору і навісних пристосувань. У разі не знайдеться жодного басейну, який неможливо буде накрити батутними полотном. Поряд з універсальністю, накриття міцне – витримає на поверхні 2 автомобіля. Матеріал не вигорає на сонці і не втрачає нормальний стан під впливом критичних температур.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить