Накриття для басейну – що це

 

Накриття для басейну – другий за популярністю компонент, без якого функціонування басейну неможливе. На першому місці у власників – навісна система фільтрації. Виконуючи будівництво басейнів під ключ, виконавці замовлення рекомендують власникам оснащувати басейн накриттям і фільтром. Ціна питання, з фінансової точки зору, висока. Однак на практиці, тільки такими методами підтримується чистота басейну. Якщо виключити не гігієнічні способи очищення басейнів хімічними продуктами.

 

Купити павільйон вигідно завжди

 

У порівнянні з європейським ринком, в Україні користуються популярністю павільйони. У складної, на перший погляд, конструкції ряд переваг, якими користуються власники басейнів:

 

  1. Відсутність впливу навколишнього середовища на басейн. Сміття, що розноситься вітром, пил або дощ не порушать відпочинок і не засмітять воду в чаші.
  2. Цілорічне купання. Встановивши нагрівач всередині павільйону, сезон купання стає нескінченним.
  3. Безпека близьких людей. Відкритий басейн притягує магнітом діточок і домашніх тварин. Варто тільки купити павільйон, як градус напруги зводиться до нуля.
  4. Економія електроенергії. У закритому басейні вода не швидко охолоджується. На додаток, оснастивши накриття павільйону сонячними батареями, про електричну залежність власник забуде. Початкова ціна такого рішення висока, але обладнання швидко окупається, особливо в сфері бізнесу.

 

Громіздкість конструкції зупиняє покупця. Любителям зимового купання потрібно павільйон в повний зріст, щоб комфортно було пірнати і запаси кисню не виснажувалися. Не поспішайте з висновками – достоїнств більше в 4 рази.

 

Солярна плівка-найкраща ціна в Україні

 

У ціновому питанні конкурентів немає у солярної плівки. Стійкий до ультрафіолетового впливу тент для басейну запобіжить потраплянню пилу і сміття в чашу з водою. Виробники заявляють про відсутність випаровування води в басейні, а також гарантують збереження тепла. Недолік солярної плівки-знос. Накриття для басейну прослужить 2-3 сезони. Після чого, власник почне помічати мікротріщини на плівці, які з часом не будуть перешкоджати проникненню пилу.

 

Замовити ролетне накриття-естетичність, ціна і якість

 

Ролетне накриття більше нагадує покривало для басейну, здатне в лічені хвилини приховати великогабаритний басейн. Автоматизована конструкція приваблює власників великих басейнів, довжина яких перевищує 6 метрів. Ролетні накриття обмежують доступ до води дітей і домашніх тварин. А також не дають пилу і сміттю потрапляти в басейн. Конструкція монтується над водою або під водою – за бажанням замовника.

 

Недолік ролетного накриття-міцність. Жорсткості конструкції вистачить тільки для стримування на поверхні маленької дитини. На зиму накриття не рекомендується залишати – півметровий шар снігу здатний порушити цілісність конструкції.

 

Купити полівінілові накриття вигідно за ціною і зручності

 

Полівінілові накриття компанії Б.Н.В. Басейни міцні і раціональні в експлуатації. Вініл стійкий до побутової хімії, не вигорає на сонці і не реагує на перепади температур. Автоматизований комплекс, без втручання користувача, управляє згортанням і розгортанням тенту. Жорсткості конструкції і міцності полівінілового накриття вистачить, щоб на поверхні басейну утримати автомобіль. Недолік один-накриття обмежене прямокутною формою. Зате ціна накриття порадує будь-якого покупця.

 

Замовити батутне накриття-отримати максимальний захист

 

Батутні накриття виготовляються під розмір чаші, з урахуванням декору і навісних пристосувань. У світі не знайдеться жодного басейну, який неможливо буде накрити батутним полотном. Поряд з універсальністю, накриття міцне-витримає на поверхні 2 автомобіля. Матеріал не вигорає на сонці і не змінює властивості під впливом критичних температур. Купити батутне накриття зручно для сезонного користування для курортів. Зверху, на полотно, можна ставити на зберігання парасолі, столики, стільці, лежаки та інші габаритні меблі.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить