Павільйон для басейну – що це

 

Багаторічний досвід компанії Б.Н.В. Україна в будівництві та обслуговуванні басейнів дозволяє стверджувати, що самим практичним і безпечним видом накриття є павільйони. Це жорсткі розсувні конструкції, які застосовуються для захисту води в чаші від впливу зовнішнього світу.

 

У ролі несучої конструкції, при виготовленні павільйону, використовується анодований алюміній. Оздоблення – полікарбонат. Павільйон, зовнішнім виглядом, схожий на теплицю. Тільки конструкція має більш високу міцність. Саме тому, для захисту басейну, власники воліють купити павільйон, а не м’яке накриття. Навіть відносно висока ціна павільйону мало кого зупиняє.

 

Чому вигідно купити павільйон в Україні

 

Наявність накриття над відкритим басейном дає ряд переваг. Зокрема, павільйон допомагає:

 

  • Захистити від впливу навколишнього середовища під час плавання.
  • Запобігти швидке забруднення води.
  • Продовжити купальний сезон у відкритому басейні і навіть забезпечити його цілорічне використання, встановивши системи обігріву.
  • Підвищити безпеку дітей і домашніх тварин.

 

Замовити виготовлення павільйону-найкраща ціна

 

Найголовніше достоїнство-це виготовлення конструкції за кресленнями замовника. Є, звичайно, готові рішення. Але більшість власників басейнів воліють купити павільйон індивідуальних розмірів.

 

Переваги установки павільйону для басейну:

 

  • Матеріал, з якого виготовляються павільйони, стійкий до корозії, що забезпечує його довговічність і збереження первісного зовнішнього вигляду.
  • Гарантія на цілісність конструкції – 3 роки.
  • Економія електроенергії, що витрачається на обігрів води.
  • Ціна павільйону залежить від розмірів конструкції (обсягу витрачених на виробництво матеріалів).

 

Встановивши сучасне опалювальне обладнання під накриттям басейну, ви зможете ним користуватися навіть в холодну пору року і в погану погоду, приємно провести час в колі сім’ї або друзів біля води або просто здійснювати щоденні запливи для підтримки гарної фізичної форми.

 

Серед особливостей експлуатації даного типу накриття, слід виділити тільки необхідність в періодичному очищенні від забруднень. Почистити павільйони дуже просто, використовуючи проточну воду зі шлангу.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить