Купелі (3)

Гамма (7)

Бета (7)

Альфа (6)

Поліпропіленові басейни – це конструкційні вироби, виготовлені на основі полімерних матеріалів. Особливість басейнів з поліпропілену в тому, що купити їх можна в різних варіаціях і розмірах:

  • Готові чаші. Десятки варіацій за формами, ширині, довжині і глибині.
  • Замовити поліпропіленовий басейн за власними кресленнями.
  • Модернізувати наявний в експлуатації басейн з поліпропілену.

 

Купити поліпропіленові басейни вигідно – найкраща ціна

 

Основою у виробництві служить поліпропілен німецького виробництва, бренду «Rochling Engineering Plastics Group». Екологічно чистий матеріал поставляється в Україну у вигляді листів товщиною від 5 до 15 мм. Ці листи, шляхом дифузійного полімерного зварювання, збираються в конструкцію необхідних розмірів і форм. Чаша може виготовлятися на заводі або на місці монтажу. Ця властивість зручна, як при будівництві вуличного басейну, так і при виготовленні конструкції всередині будівлі.

У порівнянні з іншими конструкційними матеріалами, полімери завжди виходять дешевше за вартістю. А значить, ціна поліпропіленових басейнів не буде виходити за рамки бюджетного сегмента. Навіть, якщо покупець вирішить замовити олімпійський плавальний басейн. Або створити у себе на ділянці цілий розважальний комплекс. Це вигідно і зручно для вирішення будь-яких завдань.

 

Басейни з поліпропілену – чому вигідно купити

 

Мінімальна ціна басейну – це головне достоїнство виробів з поліпропілену. До переваг можна додати економію часу на монтаж і можливість встановити чашу де-завгодно. З цього ж полімеру виробник може виготовити:

  • Зони відпочинку для дітей та прийому гідромасажних СПА процедур.
  • Трампліни, гірки, огорожі для басейну.
  • Комплекси для відпочиваючих і аксесуари для забезпечення комфортних умов.

 

Єдиний недолік будь-якого пластику – це низька жорсткість конструкції. Навіть з товщиною стін басейну 10-15 мм, є ймовірність фізичного пошкодження чаші зсередини. Проблеми легко усунути дифузійним зварювальним апаратом. Ще один момент, який зачіпає міцність конструкції – при сильних морозах, в зимову пору, воду з вуличного басейну треба зливати. Інакше лід, при розширенні, може пошкодити полімерну основу. Як варіант, уникнути пошкоджень допоможе накриття басейну теплоізоляційними конструкціями (павільйон).

 

Поліпропіленові басейни – ціна-якість

 

Виготовлення конструкцій будь-яких розмірів і форм під замовлення досить перспективна для бізнесу. Цією пропозицією користуються власники спортивних комплексів, аквапарків, баз відпочинку, СПА-центрів, саун. Немає ніяких обмежень по виготовленню басейну за власними кресленнями. У цьому плані, за ціною і ефективності, у полімерів немає ніякої альтернативи на ринку України.

За якість басейнів з поліпропілену відповідає виробник. Компанія може заощадити, наприклад, на матеріалах і використовувати тонкі аркуші полімерів. Тому, краще довіряти свій вибір перевіреним часом брендам. Компанія Б.Н.В. (BNV.UA) орієнтується на довговічність всіх своїх басейнів. Тому використовує матеріали і технології відповідно до європейських норм (за стандартом Німеччини). У цьому легко переконатися самому – виготовлені з поліпропілену басейни вельми важкі, навіть при малих розмірах. Це говорить про надійність і довговічності чаші.

 

Як замовити басейн з поліпропілену

 

Для початку, подивіться фотографії готових робіт компанії Б.Н.В. Можливо, ваші уподобання зміняться, коли побачите, що обмежень у виготовленні немає ніяких. Перед замовленням краще запросити менеджера на об’єкт – ця послуга абсолютно безкоштовна по всій території України. Позначте свої пріоритети і дізнайтеся у фахівця Б.Н.В. його бачення ситуації. Досвідчений менеджер, в межах озвученого бюджету, може запропонувати щось більш цікаве.

Виготовлення басейну і його монтаж не віднімають багато часу. Але установку чаші в землю краще довірити будівельникам BNV.UA. Ціна послуг нічим не відрізняється від інших підрядників. Але басейн з поліпропілену буде встановлений з дотриманням всіх технологічних процесів. А це гарант надійності і довговічності.

І не забувайте про функціональність плавальних басейнів. Можна не тільки плавати, пірнати і грати на воді. Басейн – це розважальний комплекс. Виробнику не складно встановити гідромасажне СПА обладнання, зробити гірки або трамплін. Спроектувати лежаки, сидіння і дитячі зони. Поліпропіленові басейни – це реалізації будь-яких ідей, які можуть прийти в голову дорослій людині або дитині. Чим не привід купити басейн в Україні? Задовольняйтеся кращим – довіряйте свій вибір професіоналам. Компанія BNV.UA здатна на багато що – матеріалізуєте свою мрію!

Особливість пластикових басейнів – гнучкість у всьому

 

Незважаючи на всі переваги та недоліки поліпропіленових басейнів, вартість чаші відіграє вирішальну роль для покупця. Адже лише пластик може дати те, про що мріє майбутній власник. Зокрема, коли має велику родину і є діти. Як варіант – база відпочинку, де є сім’ї з дітьми. Поліпропілен можна порівняти із пластиліном. Не по міцності, а по гнучкості та можливості сконструювати чашу за своїми кресленнями.

 

Для цього виробник BNV пропонує повністю забути про ті форми чаш, які покупець бачив у каталозі магазину. Як варіант, до створення креслення можна залучити дитину. Потрібен басейн у формі рибки, літачка, іграшки, звірятка – легко. Головне щоб місця вистачило на ділянці, де планується монтаж басейну. Ціна завіситиме більше від витратних матеріалів, ніж від складності конструкції. Ще витрати можуть бути на оплату послуг підрядника з копання котловану та виконання обсипання. Але то дрібниці.

 

Ще один момент – елементи басейну. Знову ж таки, у нас поліпропілен. Гнучкий до роботи матеріал. А це огорожа, гірки, драбинки, арки. І не забуваємо про СПА обладнання. У стіни чаші та дно легко монтуються форсунки. Бажаєте купити басейн з джакузі – будь ласка. Єдине обмеження для покупця – його бюджет. Більше ніяких перешкод для здійснення мрії немає. Це ж прекрасно!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить