Купелі (3)

Гамма (7)

Бета (7)

Альфа (6)

Поліпропіленові басейни

Поліпропіленові басейни — це відмінний варіант для виготовлення басейнів великих розмірів протягом 2-3 тижнів за розумну ціну. Продукція компанії Б.Н.В. Україна виготовляється з екологічно чистого і міцного матеріалу, товщиною від 5 до 15 мм, сировиною для якого є поліпропілен німецького концерну «RochlingEngineeringPlasticsGroup» — світового лідера галузі.

Поліпропіленові басейни компанії Б.Н.В. Україна не мають швів завдяки ексклюзивній технології поліфузного зварювання. Відсутність швів відрізняє басейни нашої компанії від поліпропіленових басейнів інших виробників. Крім естетичної привабливості відсутність швів забезпечує 100% герметичність, яка збільшує довговічність басейну.

Фрагменти пластика з’єднуються між собою на молекулярному рівні, що дозволяє отримати унікальну за формою конструкцію чаші різного дизайну і глибини. Басейни з поліпропілену мають невелику масу, можуть поставлятися в розібраному вигляді і монтуватися на об’єкті, що набагато спрощує його установку в приміщенні. Не можна забувати про можливості деформації пластику – компанія Б.Н.В. Басейни може виготовити водойму будь-яких розмірів і форм навіть за кресленнями замовника.

Економічність — ще одна важлива перевага поліпропіленових басейнів. Технологія виробництва чаш з поліпропілену дозволяє виготовити басейн дешевше, ніж з інших матеріалів. Таким чином, співвідношення ціна/якість є важливим аргументом на користь вибору саме басейну з поліпропілену.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить