Знижки для перших покупців

Купелі (3)

Гамма (7)

Бета (7)

Альфа (6)

Поліпропіленові басейни – це конструкційні вироби, виготовлені на основі полімерних матеріалів. Особливість басейнів з поліпропілену в тому, що купити їх можна в різних варіаціях і розмірах:

  • Готові чаші. Десятки варіацій за формами, ширині, довжині і глибині.
  • Замовити поліпропіленовий басейн за власними кресленнями.
  • Модернізувати наявний в експлуатації басейн з поліпропілену.

 

Купити поліпропіленові басейни вигідно – найкраща ціна

 

Основою у виробництві служить поліпропілен німецького виробництва, бренду «Rochling Engineering Plastics Group». Екологічно чистий матеріал поставляється в Україну у вигляді листів товщиною від 5 до 15 мм. Ці листи, шляхом дифузійного полімерного зварювання, збираються в конструкцію необхідних розмірів і форм. Чаша може виготовлятися на заводі або на місці монтажу. Ця властивість зручна, як при будівництві вуличного басейну, так і при виготовленні конструкції всередині будівлі.

У порівнянні з іншими конструкційними матеріалами, полімери завжди виходять дешевше за вартістю. А значить, ціна поліпропіленових басейнів не буде виходити за рамки бюджетного сегмента. Навіть, якщо покупець вирішить замовити олімпійський плавальний басейн. Або створити у себе на ділянці цілий розважальний комплекс. Це вигідно і зручно для вирішення будь-яких завдань.

Басейни з поліпропілену – чому вигідно купити

 

Мінімальна ціна басейну – це головне достоїнство виробів з поліпропілену. До переваг можна додати економію часу на монтаж і можливість встановити чашу де-завгодно. З цього ж полімеру виробник може виготовити:

  • Зони відпочинку для дітей та прийому гідромасажних СПА процедур.
  • Трампліни, гірки, огорожі для басейну.
  • Комплекси для відпочиваючих і аксесуари для забезпечення комфортних умов.

 

Єдиний недолік будь-якого пластику – це низька жорсткість конструкції. Навіть з товщиною стін басейну 10-15 мм, є ймовірність фізичного пошкодження чаші зсередини. Проблеми легко усунути дифузійним зварювальним апаратом. Ще один момент, який зачіпає міцність конструкції – при сильних морозах, в зимову пору, воду з вуличного басейну треба зливати. Інакше лід, при розширенні, може пошкодити полімерну основу. Як варіант, уникнути пошкоджень допоможе накриття басейну теплоізоляційними конструкціями (павільйон).

Поліпропіленові басейни – ціна-якість

 

Виготовлення конструкцій будь-яких розмірів і форм під замовлення досить перспективна для бізнесу. Цією пропозицією користуються власники спортивних комплексів, аквапарків, баз відпочинку, СПА-центрів, саун. Немає ніяких обмежень по виготовленню басейну за власними кресленнями. У цьому плані, за ціною і ефективності, у полімерів немає ніякої альтернативи на ринку України.

За якість басейнів з поліпропілену відповідає виробник. Компанія може заощадити, наприклад, на матеріалах і використовувати тонкі аркуші полімерів. Тому, краще довіряти свій вибір перевіреним часом брендам. Компанія Б.Н.В. (BNV.UA) орієнтується на довговічність всіх своїх басейнів. Тому використовує матеріали і технології відповідно до європейських норм (за стандартом Німеччини). У цьому легко переконатися самому – виготовлені з поліпропілену басейни вельми важкі, навіть при малих розмірах. Це говорить про надійність і довговічності чаші.

Як замовити басейн з поліпропілену

 

Для початку, подивіться фотографії готових робіт компанії Б.Н.В. Можливо, ваші уподобання зміняться, коли побачите, що обмежень у виготовленні немає ніяких. Перед замовленням краще запросити менеджера на об’єкт – ця послуга абсолютно безкоштовна по всій території України. Позначте свої пріоритети і дізнайтеся у фахівця Б.Н.В. його бачення ситуації. Досвідчений менеджер, в межах озвученого бюджету, може запропонувати щось більш цікаве.

Виготовлення басейну і його монтаж не віднімають багато часу. Але установку чаші в землю краще довірити будівельникам BNV.UA. Ціна послуг нічим не відрізняється від інших підрядників. Але басейн з поліпропілену буде встановлений з дотриманням всіх технологічних процесів. А це гарант надійності і довговічності.

І не забувайте про функціональність плавальних басейнів. Можна не тільки плавати, пірнати і грати на воді. Басейн – це розважальний комплекс. Виробнику не складно встановити гідромасажне СПА обладнання, зробити гірки або трамплін. Спроектувати лежаки, сидіння і дитячі зони. Поліпропіленові басейни – це реалізації будь-яких ідей, які можуть прийти в голову дорослій людині або дитині. Чим не привід купити басейн в Україні? Задовольняйтеся кращим – довіряйте свій вибір професіоналам. Компанія BNV.UA здатна на багато що – матеріалізуєте свою мрію!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить