Відгуки про нас ...

Басейни

SPA басейни

НАКРИТТЯ

НАВІСНІ СИСТЕМИ

КРАЩІ РОБОТИ КОМПАНІЇ Б.Н.В. БАСЕЙНИ

div_g

НАШІ ВДЯЧНІ КЛІЄНТИ

Ми допомогли багатьом підприємствам, готелям, ресторанам побудувати чудові басейни. Будьте і Ви разом з нами!

НАШЕ ПОРТФОЛІО

div_y

Місією компанії Б.Н.В. Басейни є створення сучасних і якісних басейнів для занять плаванням і оздоровлення українців. За роки розвитку нашої компанії ми побудували більше 6000 частних і комерційних басейнів по всій країні. Десятки тисяч дітей і дорослих мають можливість зміцнити здоров’я і насолодитися відпочинком біля басейну. Оздоровчі центри, спортивні клуби, готелі, пансіонати і центри реабілітації – понад 300 установ по всій країні мають професійні водні об’єкти, створені компанією Б.Н.В. Басейни.

Не секрет, що басейн в житті сучасної людини виконує не тільки оздоровчу функцію. Басейн це також об’єкт для відпочинку і місце для проведення вільного часу. Потреби нового покоління диктують підвищені вимоги до комфорту і рівню безпеки його відвідувачів. Ви можете не тільки купити басейн. Компанія Б.Н.В. Басейни надає послуги з комплектації басейнів аудіосистемами, виконує роботи по архітектурному підсвічуванню басейну і прилеглої території. Навіть якісно виконаний  водний  об’єкт не буде мати закінчений вигляд без грамотно організованої босоніжної зони і впорядкованогї присадибної ділянки.

готові акційні комплекти BNV Ukraine Басейни

div_g

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

НА НАЙПОПУЛЯРНІШІ БАСЕЙНИ. КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ОБМЕЖЕНА.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Хочете купити басейн у компанії BNV Ukraine Басейни?

 

Компанія BNV Ukraine Басейни – це національний лідер на ринку виробництва та продажу басейнів. Купити басейн у нас – значить отримати повний спектр послуг. Компанія виконує повний цикл робіт, починаючи від дослідження стану ґрунту на ділянці і проектних робіт, закінчуючи установкою басейну з повним комплектом обладнання та сервісним обслуговуванням.

 

Цінний практичний досвід, наявність власних заводів з виробництва басейнів, партнерські відносини з провідними виробниками обладнання з Німеччини, Франції, США дозволили нам стати першою компанією в Україні. Яка, спеціалізується на будівництві бетонних, природних, поліпропіленових і збірно-щитових басейнів, установці скловолоконних і композитних чаш, гідромасажних СПА. Кожен тип басейну комплектується індивідуальним набором основного і додаткового обладнання, необхідним типом накриття. Купити басейн можна в будь-якій комплектації. І що головне для покупця – ціна басейну. Вона виключно демократична для кожного сегмента.

 

У штат компанії BNV Ukraine Басейни входять тільки високопрофесійні фахівці і майстри, які розробляють дизайн, проектують, встановлюють басейни і виконують гарантійне обслуговування. Замовити басейн у нас дуже легко – установку під ключ гарантуємо.

 

Щоб стати ближче до покупця і оперативно реагувати на всі запити ми відкрили представництва компанії в кожному регіоні України. Купити басейн для будинку або дачі в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах України безпосередньо без посередників тепер можливо з компанією BNV Ukraine Басейни.

 

Плануєте замовити басейн і є питання?

 

Купити басейн готовий або побудувати капітальний бетонний басейн? Як вибрати фільтраційне обладнання і спосіб знезараження води? Як правильно зробити консервацію вуличного басейну на зиму і відкрити купальний сезон навесні? Хочемо замовити басейн під ключ, але не знаємо, що ще потрібно купити в комплекті. На всі ці питання дадуть відповідь фахівці компанії BNV Ukraine з 25-річним досвідом у сфері будівництва та обслуговування. Ціна басейну буде варіюватися в залежності від умов монтажу та обраного обладнання. Але кошторис покупець отримує на етапі розрахунків, а не будівництва. Тобто, нічого доплачувати не доведеться.

 

Накриття для басейнів – це невід’ємний елемент вуличного басейну, який підбирається індивідуально з урахуванням типу і конфігурації об’єкта. Купити павільйон для басейну, ролетне, батутне або полівінілове накриття в Києві, Львові, Дніпрі або будь-якому іншому місті України ви завжди можете, звернувшись в нашу компанію.

 

Ще одним ексклюзивним рішенням, що дозволяє оптимізувати витрати на установку і експлуатацію басейнів, є навісна система фільтрації. Все основне обладнання для роботи Басейну: фільтраційна система з насосом, протитечія і пристрій для обігріву встановлюються в єдиному пластиковому коробі, який кріпитися на борт і не вимагає окремого технічного приямку. Крім основного обладнання, в навісну систему можливо встановити до 8 типів додаткових функцій: підсвічування, озонування, уф-опромінення.

 

Задоволення від басейну не буде повним без благоустрою прилеглої території. Тому компанія BNV Ukraine пропонує комплекс робіт з ландшафтного дизайну. Терасна дошка, натуральний камінь та інші матеріали для обробки території, фонтани, водоспади і водні атракціони зроблять вашу ділянку не просто унікальним архітектурним об’єктом, але і багаторазово збільшать його вартість. До речі, при замовленні басейну під ключ (з усією розважальною атрибутикою) ціна буде значно меншою, ніж все це оплачувати окремо. Ми пропонуємо купити басейн вашої мрії!

Хочу більше інформації!

Зателефонувати: (067) 617-80-75

Гаряча лінія

div_y

0-800-502-901

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ З 9-00 ДО 18-00 І МИ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!

*дзвінки зі всіх телефонів безкоштовні