бассейн во дворе

Басейн у дворі

Компанію Б.Н.В. Україна завжди відрізняв комплексний підхід до кожного клієнта та широкий спектр послуг, що надаються. Компанія спеціалізується на проектуванні, будівництві, реконструкції та сервісному обслуговуванні басейнів будь-якого класу складності, продажу обладнання та засобів по догляду за басейнами. За 25 років успішної роботи компанією Б.Н.В. Україна побудовано понад 6 000 діючих сучасних комплексів, як приватного, так і громадського користування. Басейн у дворі будують 90 відсотків покупців.

Басейнова комплекс, що складається з основного плавального і двох невеликих басейнів, став головною концептуальною складовою SPA-готелю «Анна». Готель знаходиться на березі Азовського моря в 100 метрах від води. Для побудови басейну була вибрана технологія «посиленої бетонної конструкції» з внутрішньою обробкою з лайнера. Основна частина плавального басейну, глибиною 1,5 метра, має розміри 10 х 15 метрів. Два невеликих басейну створені для безпечного купання дітей і для оздоровчих гідромасажних процедур всіх відпочиваючих SPA-готелю «Анна».
Проектно-технічна діяльність здійснюється за суворими європейськими стандартами з урахуванням всіх діючих українських нормативів і базується на широкому застосуванні комп’ютерних систем проектування.