Пластикові басейни Ecopool – це демократичне рішення для українського покупця. У виробництві чаш використовується композитний (скловолокно) матеріал. Постачальниками матеріалів виступають азіатські і американські заводи, що позиціонуються на виготовленні полімерних будівельних матеріалів.

 

Чому вигідно купити пластикові басейни Ecopool

 

Композитний пластик Ecopool часто порівнюють з поліпропіленом. Схожість є тільки по більшості технічних характеристик. Зовні, бюджетний композитний матеріал відрізняється від поліпропілену конструкційними особливостями. Басейни з поліпропілену збираються з різних заготовок-для дна, бортів і ребер жорсткості йде матеріал з різними фізичними характеристиками. А композитний пластик Ecopool – це матеріал для виготовлення готових конструкції від човнів до літаків.

 

Азіатське або Американське скловолокно поставляється в листах товщиною до 5 мм. Відповідно, вся чаша має малу жорсткість. Звідси-низька ціна на ринку України на Ecopool. Враховуючи, що в заводських умовах компанії BNV (БНВ) дотримуються всі технологічні процеси виробництва, покупцеві не варто хвилюватися. Вартість басейну і якість будуть прийнятними. Завжди дається Офіційна гарантія виробника – 10 років на цілісність чаші. Чим не привід-купити довговічний і недорогий басейн для всієї родини.

 

Замовити басейни Ecopool – найкраща ціна

 

Басейн-це апріорі довговічна конструкція, яка повинна прослужити користувачеві не менше 10 років. Продукція бренду Ecopool націлена витіснити з ринку низькоякісні надувні і збірні рішення, які з незрозумілих причин називають басейнами. Басейни Ecopool вигідно купити з таких причин:

 

Достатня жорсткість конструкції. Встановлений в котлован басейн отримує надійний захист від зовнішніх і внутрішніх фізичних ушкоджень. У порівнянні з надувними і збірними конструкціями, чаша розрахована на обсяг води, при повному наповненні, і на відпочиваючих в басейні.

 

Можливість встановити навісне обладнання. Фільтр, нагрівач, освітлення – бортики чаші пристосовані для монтажу механічних споруд. Ціна басейну з обладнанням, при замовленні, буде більш вигідною для покупця.

 

Середній показник тепловіддачі. Нагріта за день вода не охолоне за ніч. Навіть тонкий шар скловолокна здатний зберігати температуру води в чаші. Якщо використовувати накриття для басейну, показник теплопровідності знизиться до нуля.

 

Безліч дизайнерських рішень. Круглий, прямокутний або овальний басейн-це здорово. Але покупці завжди хочуть отримати елегантний басейн. Пластик дуже гнучкий, тому можна будувати чаші всіляких форм і розмірів. Композитні (пластикові) басейни Ecopool в цьому плані – краще рішення по співвідношенню ціни і привабливості.

 

Зниження витрат на обслуговування чаші. Структура скловолокна дуже гладка. А значить, до бортів і на дно басейну не буде налипати бруд. При використанні очисного обладнання, вода в басейні завжди буде прозорою. Сміттю, мікроорганізмам і пилу ніде накопичуватися. Пластик не вигорає на сонці і не змінює технічних характеристик при різких перепадах температур. По використанню хімічних реагентів теж немає ніяких обмежень.

БНВ Басейни УКРАЇНА Київ: Софіївська Борщагівка, вул.Садова 48а. Дніпро: ул.Донецкое шосе 166л. Львів (Сокільники): вул.Лесі Українки 23. Запоріжжя офіс 1: пр.Соборності 92. Запоріжжя офіс 2: ул.Верхняя 11б. ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-502-901 (безкоштовно по Україні) WEB SITE: https://bnv.ua Написати лист: info@bnv.ua