Пластикові басейни Ecopool – це демократичне рішення для українського покупця. У виробництві чаш використовується композитний (скловолокно) матеріал. Постачальниками матеріалів виступають азіатські і американські заводи, що позиціонуються на виготовленні полімерних будівельних матеріалів.

Чому вигідно купити пластикові басейни Ecopool

 

Композитний пластик Ecopool часто порівнюють з поліпропіленом. Схожість є тільки по більшості технічних характеристик. Зовні, бюджетний композитний матеріал відрізняється від поліпропілену конструкційними особливостями. Басейни з поліпропілену збираються з різних заготовок-для дна, бортів і ребер жорсткості йде матеріал з різними фізичними характеристиками. А композитний пластик Ecopool – це матеріал для виготовлення готових конструкції від човнів до літаків.

Азіатське або Американське скловолокно поставляється в листах товщиною до 5 мм. Відповідно, вся чаша має малу жорсткість. Звідси-низька ціна на ринку України на Ecopool. Враховуючи, що в заводських умовах компанії BNV (БНВ) дотримуються всі технологічні процеси виробництва, покупцеві не варто хвилюватися. Вартість басейну і якість будуть прийнятними. Завжди дається Офіційна гарантія виробника – 10 років на цілісність чаші. Чим не привід-купити довговічний і недорогий басейн для всієї родини.

Замовити басейни Ecopool – найкраща ціна

 

Басейн-це апріорі довговічна конструкція, яка повинна прослужити користувачеві не менше 10 років. Продукція бренду Ecopool націлена витіснити з ринку низькоякісні надувні і збірні рішення, які з незрозумілих причин називають басейнами. Басейни Ecopool вигідно купити з таких причин:

Достатня жорсткість конструкції. Встановлений в котлован басейн отримує надійний захист від зовнішніх і внутрішніх фізичних ушкоджень. У порівнянні з надувними і збірними конструкціями, чаша розрахована на обсяг води, при повному наповненні, і на відпочиваючих в басейні.

Можливість встановити навісне обладнання. Фільтр, нагрівач, освітлення – бортики чаші пристосовані для монтажу механічних споруд. Ціна басейну з обладнанням, при замовленні, буде більш вигідною для покупця.

Середній показник тепловіддачі. Нагріта за день вода не охолоне за ніч. Навіть тонкий шар скловолокна здатний зберігати температуру води в чаші. Якщо використовувати накриття для басейну, показник теплопровідності знизиться до нуля.

Безліч дизайнерських рішень. Круглий, прямокутний або овальний басейн-це здорово. Але покупці завжди хочуть отримати елегантний басейн. Пластик дуже гнучкий, тому можна будувати чаші всіляких форм і розмірів. Композитні (пластикові) басейни Ecopool в цьому плані – краще рішення по співвідношенню ціни і привабливості.

Зниження витрат на обслуговування чаші. Структура скловолокна дуже гладка. А значить, до бортів і на дно басейну не буде налипати бруд. При використанні очисного обладнання, вода в басейні завжди буде прозорою. Сміттю, мікроорганізмам і пилу ніде накопичуватися. Пластик не вигорає на сонці і не змінює технічних характеристик при різких перепадах температур. По використанню хімічних реагентів теж немає ніяких обмежень.

 

Асортимент дешевих пластикових басейнів – що краще купити

 

На вибір покупця впливають 2 критерії – ціна та габарити чаші (включаючи форму). Тут важливо врахувати ще один показник як експлуатаційні характеристики. Прийнято вважати, що для басейну заданих розмірів потрібне таке ж місце на ділянці або в приміщенні. За фактом, до уваги слід додати зону зовнішньої обробки чаші і пляжну зону. А це, як мінімум, півметра по всьому периметру басейну.

 

Тому, вивчаючи асортименти чаш у магазині BNV, треба орієнтуватися на факт використання басейну. Щоб було простіше зрозуміти, про що йдеться, можна розібрати кілька прикладів:

 

  • Встановлення накриття для вуличного басейну. Якщо це не солярна плівка, яка стелиться над гладдю води, враховуються елементи кріплення тенту. Для них має бути місце на території монтажу, поза стінами конструкції. А якщо ставиться павільйон, то враховується внутрішня та зовнішні зони.
  • Басейн для відпочинку та плавання. Довжина 5, 10 метрів чи проміжний варіант. Щоб розмашисто плавати, краще дивитися на чаші довші за 8 метрів. Або купити навісну систему протитечії. Для релаксу підійде будь-яка чаша негабаритних розмірів.
  • Встановлення додаткового обладнання. Це система фільтрації, протитечії, підсвічування, нагрівач води, СПА (джакузі). Цей момент застерігається заздалегідь. І взагалі, для використання навісного обладнання краще придбати поліпропіленовий, бетонний чи скловолоконний басейн. Там стінки чаші міцніші – менше ризиків, що обладнання порушить цілісність конструкції.
  • Сезонність використання басейну. Купатися можна влітку та цілий рік. Але для всесезонного використання чаші Ecopool не підходять. Навіть за наявності павільйону. Стінки басейну всього 5 мм завтовшки. Це витік тепла та ризик пошкодження чаші зсередини розширенням льоду при замерзанні води. Тобто для літа Ecopool – ідеальний варіант. Для зими краще купити чашу з бетону чи композитних матеріалів.

 

Вигідно купити пластиковий басейн – замовлення під ключ

 

Жорсткість та міцність чаші залежить не тільки від технологічного процесу. На цілісність чаші в процесі експлуатації впливає правильність монтажу. Недостатньо вирити котлован та поставити басейн у землю. Потрібно створення спеціальної подушки зі щебню, вирівнювання, обсипання, зняття напруги зі стін та дна конструкції. Тобто пластикові басейни краще замовляти під ключ. Це коли виробник виготовляє чашу, доставляє, встановлює у землю та проводить запуск.

 

Вирішили замовити басейн із пластику під ключ – обговорюйте всі деталі заздалегідь з менеджером. І обов’язково укладайте договір. Це захистить покупця від усіх проблем, пов’язаних із експлуатацією басейнів. Адже кожен продавець має офіційну гарантію на цілісність чаші. Це чудовий спосіб проконтролювати правильність монтажу та убезпечити себе від непередбачених обставин.

БНВ Басейни УКРАЇНА Київ: Софіївська Борщагівка, вул.Садова 48а. Дніпро: ул.Донецкое шосе 166л. Львів (Сокільники): вул.Лесі Українки 23. Запоріжжя офіс 1: пр.Соборності 92. Запоріжжя офіс 2: ул.Верхняя 11б. ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-502-901 (безкоштовно по Україні) WEB SITE: https://bnv.ua Написати лист: info@bnv.ua