Пластикові басейни Ecopool – це бюджетне рішення для українського покупця. У виробництві чаш використовується пластик (скловолокно). Постачальниками матеріалів виступають азіатські і американські заводи, що позиціонуються на виготовленні полімерних будівельних матеріалів.

Пластикові басейни Ecopool: особливості

 

Листовий пластик Ecopool часто порівнюють з поліпропіленом. Схожість є тільки по більшості технічних характеристик. Зовні, бюджетний пластик відрізняється від поліпропілену конструкційними особливостями. Басейни з поліпропілену збираються з різних заготовок – для днища, бортів та ребр жорсткості йде матеріал з різними фізичними характеристиками. Пластик Ecopool – суцільнолитий лист, з якого виконується нарізка складових компонентів і подальша спайка.

Азійське або американське скловолокно поставляється в листах товщиною до 5 міліметрів. Відповідно, вся чаша має дуже малу жорсткість. У порівнянні, товщина стінок поліпропіленового басейну – 10-15 мм. Звідси – низька ціна на ринку України у Ecopool. З огляду на те, що в заводських умовах компанії БНВ дотримуються всіх технологічних процесів виробництва, покупцеві не варто хвилюватися. Адже завжди дається офіційна гарантія виробника – 10 років на цілісність чаші. Чим не привід – купити довговічний і недорогий басейн для всієї родини.

Переваги басейнів Ecopool

 

Басейн – це, за замовчуванням, довговічна конструкція, яка повинна прослужити користувачеві не менше 5-10 років. Продукція бренду Ecopool націлена витіснити з ринку низькоякісні надувні і збірні рішення, які з незрозумілих причин продавці називають басейнами. Основні переваги чаш Ecopool:

  • Достатня жорсткість конструкції. Встановлений в котлован басейн отримує надійний захист від зовнішніх і внутрішніх фізичних ушкоджень. У порівнянні з надувними і збірними конструкціями, чаша розрахована на об’єм води, при повному наповненні, і на відпочиваючих в басейні.
  • Можливість встановити навісне обладнання. Фільтр, нагрівач, освітлення – бортики чаші пристосовані для монтажу механічних споруд.
  • Середній показник тепловіддачі. Нагріта за день вода у басейні не охолоне за ніч. Навіть тонкий шар скловолокна здатний зберігати температуру води в чаші. Якщо використовувати накриття для басейну, показник теплопровідності знизиться до нуля.
  • Безліч дизайнерських рішень. Круглий, прямокутний або овальний басейн – це дуже здорово. Але покупці завжди хочуть отримати елегантний басейн. Пластик досить гнучкий, тому можна будувати чаші всіляких форм і розмірів. Пластикові басейни Ecopool в цьому плані – краще рішення по співвідношенню ціни і привабливості.
  • Зниження витрат на обслуговування чаші. Структура скловолокна дуже гладка. А значить, до бортів і на дно басейну не буде налипати бруд. При використанні очисного обладнання, вода в басейні завжди буде прозорою. Сміттю, мікроорганізмам і пилу ніде накопичуватися. Пластик не вигорає на сонці і не міняє технічних характеристик при різких перепадах температур. Щодо використання хімічних реагентів теж немає ніяких обмежень.

БНВ Басейни УКРАЇНА Київ: Софіївська Борщагівка, вул.Садова 48а. Дніпро: ул.Донецкое шосе 166л. Львів (Сокільники): вул.Лесі Українки 23. Запоріжжя офіс 1: пр.Соборності 92. Запоріжжя офіс 2: ул.Верхняя 11б. ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-502-901 (безкоштовно по Україні) WEB SITE: https://bnv.ua Написати лист: info@bnv.ua