Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Керамические бассейны

КЕРАМІЧНІ

композитные бассейны

КОМПОЗИТНІ

Стекловолоконные бассейны

СКЛОВОЛОКОННІ

Бетонные бассейны

БЕТОННІ

Полипропиленовые бассейны

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ

SPA бассейны

SPA БАСЕЙНИ

бассейны сборно-щитовые

ЗБІРНО-ЩИТОВІ (ПАНЕЛЬНІ)

Накрытия для бассейнов

НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

Навесные системы фильтрации

Навісні системи фільтрації

Полюбляєте відпочинок на природі, але немає бажання залишати стіни рідного дому — експерти компанії Б.Н.В. Басейни знають, що потрібно власникам заміських вілл, присадибних і дачних ділянок. Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ легко. Готове рішення українського бренду, здатного здивувати покупця. Порадьтеся з сім’єю, придумайте власне бачення зони відпочинку, озвучте побажання представникам заводу Б.Н.В. Басейни — отримаєте результат в найкоротші терміни. Довіртеся професіоналам, які на українському ринку за 25 років встигли виготовити 8000 басейнів.

Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Представники компанії не приховують, що бренд Б.Н.В. орієнтується, в першу чергу, на басейни Premium класу: керамічні та композитні чаші. Переваги елітного класу — міцність і довговічність. Виробник надає офіційну 25-річну гарантію на вироби і заявляє, що чаші прослужать власникові 70 років. Зносостійкі басейни збираються на заводі за французькою технологією із застосуванням екологічно чистих композитів, ввезених в Україну з Європи. Керамічні чаші містять додатковий шар Ceramics, що підсилює конструкцію, а внутрішня частина басейну покривається ексклюзивної кольоровий текстурою 3D Ultra.

Нарівні з класом Premium, виробник пропонує майбутнім власникам купити недорогий басейн зі скловолокна, створений за тією ж французькою технологією. Гідність подібних чаш — співвідношення ціни і міцності виробів. Видаючи офіційну 10-річну гарантію на скловолоконні басейни, виробник заявляє, що конструкція прослужить власнику 25 років.

Бюджетний клас

Чаші з поліпропілену прийнятні за вартістю і популярні серед власників дачних ділянок, баз відпочинку і приватних аквапарків. Пластикові басейни міцні, стійкі до ультрафіолету і перепадів температур. За бажанням майбутнього власника, крім готових виробів, представлених на сайті Б.Н.В. Басейни, виробник виконає індивідуальне замовлення по кресленнях покупця.

Будівництво басейнів під ключ в Запоріжжі включає і бетонні конструкції. Технологія «посилена конструкція» гарантує власнику, що водойма прослужить 25 років без додаткового облицьовування внутрішніх поверхонь чаші. Бетонний басейн будівельники зберуть за 7-14 днів, використовуючи готові панелі, відлиті технологами на заводі Б.Н.В.

Додаткові пропозиції виробника

Збірно-щитові конструкції відносяться до економного класу і складуть конкуренцію надувним і збірним басейнам, які на українському ринку виграють за ціною, але через відсутність міцності не довговічні. За характеристиками, збірно-щитові чаші ближче до виробів з поліпропілену — надійні і доступні за вартістю. Відмінності видно при пошуку потрібних форм і розмірів басейнів, у пластику з подібними здібностями немає проблем. Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ просто.

До портфеля бренду Б.Н.В. входять гідромасажні СПА басейни. Асортимент чаш здивує покупця розмірами, технічними характеристиками і функціональним оснащенням.

Натисніть на номер, щоб отримати більше інформації:

(067)617-80-75

[]
1 Step 1
СКОРИСТАЙТЕСЯ ПРОПОЗИЦІЄЮ!
Ваше Ім'я
Ваш Телефон
Вкажіть, в якому регіоні Ви проживаєте і чим цікавитеся
0 /
Previous
Next

Гаряча лінія

div_y

0-800-502-901

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ З 9-00 ДО 20-00 І МИ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!

*дзвінки зі всіх телефонів безкоштовні