10 лет гарантия

 

Композитні (скловолоконні) басейни – це чаші у вигляді монолітних конструкцій, які виготовляються з склопластикових, кок-поліестерових і цільно-пластикових наповнювачів. Зв’язувальним матеріалом для перерахованих компонентів виступають полімерні смоли.

 

Вигідно купити композитні (скловолоконні) басейни – ціна-якість

 

Особливість будь-яких виробів зі скловолокна у відносно низькій собівартості і високої міцності. Ці переваги зачіпають і басейни. Купити чаші вигідно, як за ціною, так і за якістю. Це золота середина на ринку України.

Чаші зі скловолокна виготовляються в заводських умовах. У виробника BNV.UA є кілька десятків заливальних форм, що відрізняються за розмірами і дизайном. Формування виконується відповідно до Європейського стандарту якості:

 • Дотримується пропорція полімерних наповнювачів в складі стекловолоконной суміші.
 • Витримуються температурні і тимчасові діапазони для застигання розчину.
 • Контролюється товщина стінок чаші басейну.

 

Чому вигідно будівництво копозитних (скловолоконних) басейнів під ключ

 

Поняття «Композитні басейни» для всіх виробників різні. В Україні, під виглядом скловолоконних чаш часто продають пластикові конструкції. Виявити обман легко – пластик в рази легше композитних наповнювачів. А ще, пластики менш міцні і обмежені в експлуатації. З іншого боку, пластикові басейни можна збирати на місці монтажу шляхом дифузійного зварювання. А скловолоконний басейн доставляється на об’єкт спеціальними тягачами і розвантажується з залученням крана.

Будівництво композитних (скловолоконних) басейнів під ключ має ряд своїх переваг. Зокрема, гарантує власнику цілісність конструкції на протязі багатьох десятиліть. Наприклад, компанія BNV.UA настільки впевнена у своїх можливостях, що сміливо дає офіційну 10-річну гарантію на свої скловолоконні басейни. Природно, на ті чаші, які були встановлені за європейськими нормами.

Етапи будівництва композитного (скловолоконного) басейну під ключ:

 • Проектування. Вибір місця монтажу для чаші. Враховується тип ґрунту, сейсмічні показники, наявність підземних вод.
 • Підготовка котловану. Виконується точне риття під форму басейну.
 • Підготовка підстави. Підбираються матеріали для створення міцної несучої подушки для чаші басейну.
 • Монтаж басейну в котлован. Установка чаші виконується за рівнем, в суворій відповідності.
 • Установка додаткового обладнання. Це системи очищення води, навісні системи, освітлення, СПА форсунки – все, що покупець побажав встановити.
 • Фінішна обробка зони відпочинку. З усіх боків басейн обсипається гарцовки (це суміш цементу з піском). Виконується утрамбовка і вирівнювання ґрунту. Виробник BNV.UA наполягає на тому, щоб пляжна зона піддалася бетонуванню. Це треба для створення монолітності всього об’єкта, якому судилося прослужити користувачеві багато десятиліть.
 • Запуск басейну. Набір води в чашу, перевірка ефективності роботи обладнання, точна настройка під потреби власника.

 

Купити композитні (скловолоконні) басейни в Україні вигідно

 

Низька ціна басейну, в порівнянні з потужними литими конструкціями з композитів і кераміки, це явна перевага. Зручно купити надійну чашу, заощадивши, при цьому, на фінансових витратах. Але у скловолоконних басейнів БНВ безліч інших цікавих якостей:

 • Швидкий монтаж. Будівництво під ключ забирає до 5 днів. Все залежить від розмірів чаші.
 • Готова конструкція. Можна відразу побачити, яким буде басейн за розмірами і формою.
 • Гідна міцність. Монолітний басейн сам по собі має високу жорсткість. А при правильному монтажі цей показник збільшується в рази.
 • Гладка поверхня. Чим гарний склопластик, так це рівномірністю текстури. Усередині чашу не треба обробляти – це готовий басейн.
 • Стійкість до зовнішніх чинників. Скловолоконні басейни не вигоряють на сонці (нейтральні до ультрафіолету). А ще, стійкі до утворення цвілі, бактерій, грибка і інших мікроорганізмів.
 • Стійкість до хімічних реагентів. Професіонали рекомендують встановлювати системи очищення води для басейнів. Але хімією іноді доводиться користуватися, так як бактерії фільтр не відловлює.
 • Низька теплопровідність. Скловолокно – це конструкційний матеріал, який практично не проводить тепло. Відповідно, вода, нагріта за день, не так швидко буде остигати за ніч. Взагалі, рекомендується для цих цілей купити накриття на басейн. Ціна вийде дешевше, ніж за електрику, необхідну для підігріву води в холодну пору року.

 

Де можна встановлювати композитні (скловолоконні) басейни для плавання

 

Апріорі, монтаж чаш зі скловолокна виконується на вулиці. Але ніхто не забороняє ставити басейн всередині житлового будинку або нежитлової будівлі. Там головне, щоб чаша за габаритами пройшла в дверний або віконний проріз. Обмежень в цьому плані немає ніяких.

При установці скловолоконних басейнів на вулиці є деякі обмеження. Наприклад, купатися можна і взимку, в лютий мороз. Але тоді треба купити накриття на басейн, яке буде перешкоджати замерзанню води. У великих плавальних басейнів є один недолік – жорсткості недостатньо, щоб витримати розширення льоду. Це лотерея – може витримати, а може ні, краще не розкувати. Звичайне накриття з низькою теплопровідністю вирішить проблему. Павільйон, батут, ПВХ плівка – вибір за покупцем.

Які композитні (скловолоконні) басейни кращі – розмір-ціна

 

Пріоритет завжди віддається чашам, які мають довжину від 5 метрів. Це оптимальне рішення для плавання. Норма – 8 метрів, ідеал – 10-13 метрів. Поплавати можна і в 3-х метрової чаші, але для цього доведеться купити протитечію. Цікаве обладнання, яке може доповнюватися фільтруючою установкою і підсвічуванням. Від такого складно відмовитися, коли хочеться поплавати в невеликому басейні брасом або кролем.

Купити скловолоконні басейни довжиною до 4 метрів цікаво для культурного відпочинку на воді. Компанія BNV.UA пропонує цікаве рішення – установка СПА обладнання. В результаті, звичайний басейн перетворюється на величезну гідромасажну ванну. Це круто – 2 в 1. Негабаритні чаші зі скловолокна, що мають мінімальну ціну, привертають власників розважального бізнесу. Лазні, сауни, бази відпочинку, фітнес-центри – встановлюються СПА форсунки і відпочивай в басейні, скільки душа забажає.

Сохранить

Сохранить