Телефонуй зараз: +38 (067)617-80-75

щоб отримати знижку на бетонний басейн 10%

Знижки для перших покупців

10 rokiv

Бетонний басейн – це плавальна конструкція, виготовлена ​​на основі цементного розчину. Особливість бетонних басейнів в тому, що на їх виготовлення потрібно багато часу. І немає сенсу робити такі конструкції малих розмірів. Бетонним чашам віддають перевагу в тих випадках, коли треба побудувати величезний басейн або конструкцію нестандартної форми.

Бетонні басейни – види, особливості

 

Виробництво передбачає будівництво бетонних басейнів за двома технологіями. Відрізняються вони за ціною, часу монтажу і міцності:

  • Будівництво бетонного басейну з розчину на місці. Класичний спосіб, який користується попитом при виготовленні критих і відкритих плавальних басейнів довжиною понад 10 метрів. Риється котлован, закладається фундамент і зводяться стіни чаші з розчину.
  • Виготовлення басейну з бетонних плит. Особливість цього способу в тому, що всі конструкційні елементи чаші відливаються в заводських умовах. А на місці монтажу виконується складання. Такий варіант гарантує дотримання технології, з урахуванням пропорцій, вологості, температурних режимів. Басейн виходить посиленим. Цей спосіб практикує компанія Б.Н.В. в Україні.

 

До особливостей бетонних басейнів можна додати можливість декоративного оздоблення внутрішніх поверхонь натуральним камінням або керамічною плиткою. Довговічність монтажу становить близько 25 років і більше. До речі, всі бетонні басейни дивно міцні і розраховані на десятиліття експлуатації в будь-яких умовах.

Чому вигідно купити бетонний басейн в Україні

 

Для великих плавальних басейнів, конструкційний матеріал у вигляді бетону – це саме вигідне рішення. Причому, для багатьох завдань покупця – це навіть єдиний варіант, який зможе задовольнити всі запити. Будівництво басейнів з бетону супроводжується розширенням функціональності:

  • Створюються зони відпочинку з сидячими місцями, які обладнуються форсунками для гідромасажних СПА процедур.
  • Організовується постійне очищення води за рахунок переливних або скіммерних систем. Як варіант, встановлюється навісне обладнання.
  • Монтуються нагрівальні елементи та освітлювальні прилади. Купити їх можна в будь-який час, навіть після здачі об’єкта замовнику.
  • Створюються дитячі зони, ставляться фонтани, трампліни, гірки.

 

Переваги бетонних басейнів – ціна-якість

 

У розрізі посилених конструкцій, які пропонує купити Б.Н.В. Басейни, достоїнств багато. Всі вони зачіпають експлуатаційні якості:

  • Довговічність. Гарантія на басейн – 10 років. При правильній експлуатації, чаша прослужить 25-50 років, а може і довше. Все залежить від власника і відпочиваючих. Очищення, відсутність фізичних ушкоджень сторонніми предметами, обслуговування в зимовий період. Всі критерії впливають на термін служби бетонних басейнів.
  • Швидкий і правильний монтаж. У будівництві враховуються особливості ландшафту, створюються спеціальні подушки під фундаментом, розраховується товщина і висота стін. Правильно монтуються плити, виготовлені на заводі з бетону. Навіть декоративне оздоблення зсередини вимагає дотримання технологічного процесу.
  • Зручність обслуговування. Будь-який басейн, навіть з найкращим в світі захистом, треба періодично чистити. І на цьому етапі краще віддати перевагу рішенням BNV.UA в плані збирання чаші з готових плит і їх декоративного оздоблення. Мінімальна адгезія поверхонь знижує утворення наростів з бактерій, бруду, сміття або мікроорганізмів.
  • Відносно низька ціна для великих басейнів. Чим більше розміри, тим вище економія.

 

Бетонні басейни виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Готові конструкції гарантовано пройдуть будь-які перевірки санітарно-епідеміологічних станцій. Саме басейни з бетону за краще встановлювати в оздоровчих центрах, держустановах, спортивних і навчальних комплексах. Альтернативи просто немає, як за експлуатаційними характеристиками, так і за ціною з функціональністю.

Вигідно замовити бетонний басейн в Києві, Дніпрі, Україні

 

«Посилена бетонна конструкція» – це власна розробка компанії Б.Н.В. Басейни. Вона передбачає технологічний процес виготовлення бетонних плит в умовах заводу. Ці плити можна встановлювати навіть на материковий ґрунт, без створення фундаменту. Фактично, 80% всіх робіт виконуються на заводі, а 20% припадає на складання басейну на об’єкті. Це економить час на будівництво бетонного басейну (до 15 днів).

Вирішили купити бетонний басейн – довіряйте професіоналам. Подивіться на готові роботи компанії Б.Н.В. Басейни. Почитайте відгуки замовників. Поспілкуйтеся з власниками басейнів. Усвідомлено зробіть вибір. Ціна цілком доступна. Адже це повноцінний об’єкт нерухомості, який будується не на десятиліття, а на все життя. І будьте впевненні, ваші діти і внуки гідно оцінять великий, красивий, якісний і зручний басейн з бетону українського бренду BNV.UA.

Сохранить

БНВ Басейни УКРАЇНА Київ: Софіївська Борщагівка, вул.Садова 48а. Дніпро: ул.Донецкое шосе 166л. Львів (Сокільники): вул.Лесі Українки 23. Запоріжжя офіс 1: пр.Соборності 92. Запоріжжя офіс 2: ул.Верхняя 11б. ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-502-901 (безкоштовно по Україні) WEB SITE: https://bnv.ua Написати лист: info@bnv.ua