ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Компанія Б.Н.В. Басейни володіє унікальними технологіями, власним виробництвом басейнів і має широку дилерську мережу, що охоплює всю Україну. Наші переваги:

icon_summer
24 РОКИ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ
icon_summer
БІЛЬШЕ 300 МОДЕЛЕЙ БАСЕЙНІВ РІЗНИХ ВИДІВ
icon_summer
ВЛАСНІ ЗАВОДИ З ВИРОБНИЦТВА БАСЕЙНІВ
icon_summer
СКЛАД С АКСЕССУАРАМИ ДЛЯ БАССЕЙНОВ
icon_summer
СЕРВІС І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
icon_summer
ГАРАНТІЯ НА БАСЕЙНИ ДО 25 РОКІВ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ Б.Н.В. БАСЕЙНИ

Наша історія починається з 1992 року, коли компанія Б.Н.В. першою в Україні стала представником німецького концерну «Зодіак-Керн». Співробітники компанії Б.Н.В. пройшли виробничу практику на зарубіжних заводах-виробниках басейнів.

За 24 роки ми отримали унікальну експертизу в технологіях виробництва всіх типів басейнів: композитних, скловолоконних, бетонних, SPA, поліпропіленових і каркасних. Зараз ми пропонуємо басейни як власного виробництва, так і продукцію кращих європейських виробників.

На сьогодні компанією Б.Н.В. Україна реалізовано понад 8000 об’єктів – комерційних і приватних басейнів по всій Україні. Ми з радістю продовжуємо виконувати важливу місію – піклуватися про здоров’я українців, створюючи можливості для заняття плаванням.

Цінний практичний досвід, наявність власних заводів по виробництву басейнів, партнерські відносини з провідними виробниками обладнання з Німеччини, Франції, США дозволили нам стати першою компанією в Україні, яка спеціалізується на будівництві, виготовленні, реконструкції та обслуговування басейнів.

У штат компанії входять тільки високопрофесійні фахівці та майстри, які розробляють дизайн, проектують, встановлюють басейни і виробляють гарантійне обслуговування. Крім того, ми займаємося облаштуванням ставків, фонтанів, продажем і установкою всього необхідного обладнання, зведенням павільйонів і накриттів для водойм.

Щоб стати ближче до клієнта і оперативно реагувати на всі запити, ми відкрили представництва компанії в кожному регіоні України. Пропонуючи Вам басейн, ми беремо на себе комплексні роботи з проектування, комплектації необхідним обладнанням, будівництва, обслуговування та ландшафтного дизайну території.

Відгуки про Нас

За 25 років роботи в Україні

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Злагоджений колектив, передові технології і чуйне ставлення до клієнта допомогли досягти цих результатів. Приєднуйтесь!
1
0
Комерційних проектів
0
Приватних проектів
3
0
Варіантів басейнів
4
0
Премій і нагород
Кращі роботи компанії Б.Н.В. Україна

НАШІ ВДЯЧНІ КЛІЄНТИ

Ми допомогли багатьом підприємствам, готелям, ресторанам побудувати чудові басейни. Будьте і Ви разом з нами!