стандартный бассейн-стекловолоконный Монако
стандартный бассейн-стекловолоконный Парус
стандартный бассейн-стекловолоконный Трино
стандартный бассейн-стекловолоконный Гольф

Чому вигідно купити стандартні басейни

 

До групи стандартних басейнів входять конструкції зі скловолоконних композитів. Інакше кажучи, стандартні басейни-це скловолоконні чаші. Басейн виготовляють на заводі і привозять на місце монтажу спеціальним вантажним транспортом.

 

Чаші для басейнів зі скловолокна нерідко називають композитними конструкціями. Однак до композиційних матеріалів стандартні ємності не мають відношення. Цей рекламний хід недобросовісних продавців дорого обходиться покупцям. Адже ціна скловолокна значно нижче, ніж композитів. Пропонуючи купити басейни скловолоконні, під виглядом композитних, такі продавці обманом заробляють гроші.

 

Скловолоконні басейни виготовляються з синтетичних полімерів – акрилу і склоніті. Полімерні смоли, задіяні в процесі будівництва, грають роль в’язучої ланки для волокон.

 

Басейни зі скловолокна приблизно в 2 рази дешевше композитних аналогів. Для виготовлення композитних басейнів потрібні: армовані і нано наповнювачі, медичні композити, рідкі і ниткоподібні кристали, волокнисті наповнювачі кераміки. Не можна забувати про технологічні процеси, обладнання та наявність екологічно чистих матеріалів для виготовлення, які в Україну завозяться з Європи.

 

Купити стандартний басейн-найкраща ціна

 

Критерій “вартість-якість”, для кінцевого споживача, вагомий аргумент. Адже майбутній власник жадає купити басейн в Україні як Нерухомість – один раз і назавжди. Офіційна гарантія заводу Б.Н.В. на басейни зі скловолокна – 10 років. Ціна басейнів в каталозі вказана тільки за чашу. Доставка і монтаж розраховуються окремо.

 

Надаючи послуги з будівництва басейнів з 1992 року, підприємство гарантує, що басейн прослужить довше. Особливо в тих випадках, коли монтаж виконують фахівці BNV. Адже за 25-річний період роботи на українському ринку, проблем зі скловолоконними чашами не виникало. Міцності басейну покупці не приділяють уваги. Однак критерій важливий для майбутніх власників, чиї земельні угіддя схильні до усадки ґрунту.

 

Замовити стандартний басейн в Україні вигідно

 

Стійкість до хімічних реагентів, утворення бактерій і вигоряння під впливом ультрафіолетових променів, залучать покупця, який побажав встановити басейн на вулиці, під відкритим небом. Мінімальна тепловіддача зацікавить покупців, чиї земельні угіддя розташовані на твердих шарах ґрунту, не здатних прогріватися під променями сонця в найкоротші терміни. Скловолоконні басейни не вимагають додаткової обробки-ідеально гладка поверхня створить умови для комфортного відпочинку сім’ї з дітьми.

 

Готова форма чаші, створена на заводі Б.Н.В., скорочує час на монтаж і запуск басейну – це явне гідність виробів з акрилу або скловолокна. Недолік один-виробник не зробить басейн за кресленнями замовника. Залишається сподіватися, що покупець підбере басейн мрії із запропонованого асортименту товарів.

Сохранить

Сохранить