стандартный бассейн-стекловолоконный Монако
стандартный бассейн-стекловолоконный Парус
стандартный бассейн-стекловолоконный Трино
стандартный бассейн-стекловолоконный Гольф

Технологія виготовлення

До групи стандартних басейнів входять конструкції з скловолоконних композитів. Інакше кажучи, стандартні басейни – це скловолоконні чаші. Басейн виготовляють на заводі і привозять на місце монтажу спеціальним вантажним транспортом. Чаші для басейнів зі скловолокна нерідко називають композитними конструкціями. Однак до композиційних матеріалів стандартні ємності не мають відношення – рекламний хід недобросовісних продавців дорого обходиться покупцям. Скловолоконні басейни виготовляються з синтетичних полімерів – акрилу і склонитки. Полімерні смоли, задіяні в процесі будівництва, грають роль сполучної ланки для волокон.

Басейни з скловолокна в 2 рази дешевше композитних аналогів. Для виготовлення композитних басейнів потрібні: армовані і нано наповнювачі, медичні композити, рідкі і ниткоподібні кристали, волокнисті наповнювачі кераміки. Не можна забувати про технологічні процеси, обладнання та наявності екологічно чистих матеріалів для виготовлення, які в Україні завозяться з Європи.

Басейни стандартні

Критерій «ціна-якість» для кінцевого споживача вагомий аргумент, адже майбутній власник жадає купити басейн в Україні як нерухомість – один раз і назавжди. Офіційна гарантія заводу Б.Н.В. на басейни з скловолокна – 10 років. Надаючи послуги з будівництва басейнів з 1992 року, підприємство гарантує, що басейн прослужить довше, адже за 25-річний період роботи на українському ринку, проблем зі скловолоконними чашами не виникало. Міцності басейну покупці не приділяють уваги, проте критерій важливий для майбутніх власників, чиї земельні угіддя схильні до усадки грунту.

Достоїнства і недоліки

Стійкість до хімічних реагентів, утворення бактерій і вигоряння під впливом ультрафіолетових променів, привернуть покупця, який побажав встановити басейн на вулиці, під відкритим небом. Мінімальна тепловіддача зацікавить покупців, чиї земельні угіддя розташовані на твердих шарах грунту, нездатних прогріватися під променями сонця в найкоротші терміни. Скловолоконні басейни не вимагають додаткової обробки – ідеально гладка поверхня створить умови для комфортного відпочинку сім’ї з дітьми.

Готова форма чаші, створена на заводі Б.Н.В., скорочує час на монтаж і запуск басейну – це явне гідність виробів з акрилу або скловолокна. Недолік один – виготовлювач не зробить басейн за кресленнями замовника. Залишається сподіватися, що покупець підбере басейн мрії із запропонованих 60-ти моделей.

Сохранить

Сохранить