АКЦІЯ: Басейн + обладнання = комплект

 

Характеристика комплекту:

– Чаша басейну – сталевий оцинкований каркас

– внутрішнє оздоблення – лайнер блакитного кольору, виготовлений в заводських умовах товщиною 0,6 / 0,8 мм з УФ захистом

– обладнання – навісний блок з мембранної системою очищення 6/15 мкр + пульт управління

-освітлення – LED прожектор 100/300 Вт з напругою 12В

– сходи – навісні нержавіючі сходи з 4 ступенями STANDART / MURO

– гарантія 10 років

Панельні басейни – це стаціонарні збірні конструкції з пластика і будівельних матеріалів. Інакше, їх називають збірними або збірно-щитовими. Але під категорію збірних басейнів потрапляють сезонні рішення з металевого каркаса і ПВХ плівки. Щоб не вносити плутанину, компанія BNV.UA визначила таку назву.

 

У порівнянні зі збірними і щитовими басейнами, панельні конструкції мають нормальну міцність і жорсткість, монтуються в землю, мають високий показник довговічності. За фактом, це бюджетний пластиковий басейн, який при невисокій вартості має збільшені розміри.

 

Вигідно купити панельні басейни – ціна-якість

 

Судячи з опису, можна зробити висновок, що це бюджетне рішення не варте уваги через перелік матеріалів, які використовуються у виготовленні. Але ця думка оманлива. Збірка конструкції виконується за всіма канонами будівництва:

 

 • Риється котлован під розмір басейну.
 • Готується підстава для монтажу. Робиться подушка з щебню, виконується армування днища і стін.
 • Встановлюються ребра жорсткості, оцинковані і пластикові панелі по всій основі.
 • Монтується обладнання – очисні системи і т.п.
 • Створюється пляжна зона навколо басейну.
 • Фіксується плівка ПВХ по всій основі чаші (поставляється у вигляді готової «панчохи»).

 

До речі, покупець може замовити панельний басейн в сюжеті його забарвлення. Стандартна ПВХ плівка йде в блакитному кольорі, але можна знайти дизайнерські рішення за окрему плату.

 

Чому вигідно будівництво панельних басейнів під ключ

 

Спочатку, монтаж всієї конструкції на плечах будівельників компанії BNV.UA. З метою економії, багато покупців вважають за краще рити котлован своїми силами. Але не факт, що це дасть якусь економію. Так як підготовка основи вимагає дотримання технології монтажу. Потрібно враховувати не тільки обсяг чаші, а й подушку, армування, ребра жорсткості. Всі ці роботи краще довірити профільним фахівцям. Надалі це відчувається на експлуатаційних характеристиках басейну.

 

Купити панельний басейн можна круглої і овальної форми в різних розмірах. Під всі стандартні рішення є ПВХ плівка необхідних розмірів. Орієнтуйтеся на те, що це буде великий плавальний басейн:

 

 • Круглої форми – діаметр від 3 до 8 метрів (глибина 1.5 метра).
 • Овальної форми – довжина від 5 до 11 метрів, ширина від 3 до 5 метрів (глибина 1.5 метра).

 

При аналогічних габаритах, ціна пластикових басейнів буде вище. А порівнювати панельні басейни зі збірними або надувними не має сенсу. Так як стаціонарні чаші розраховані на більш довгий термін експлуатації і не потребують сезонний демонтаж.

 

Купити панельні басейни в Україні вигідно

 

Однозначно, ціна за габаритну чашу для плавання – це вирішальний аргумент для покупця. А якщо додати офіційну гарантію виробника і довгий термін експлуатації, то вигода очевидна. Купити панельні басейни зручно для дому та бізнесу. І що не менш важливо, монтаж можна виконувати на вулиці або всередині будівлі.

 

Переваги будівництва панельних басейнів:

 

 • Різноманітність розмірів і форм. Навіть можна замовити басейн з більшою глибиною – ціна обговорюється окремо.
 • Гнучкість в монтажі. Чим гарний збірний басейн – це можливість установки на будь-яких видах ґрунту. За рахунок жорсткого каркаса і армування можна домогтися неможливого. Встановити конструкцію навіть на пісковику.
 • Необмежений функціонал. Панельний басейн – це конструктор. Запропоновані варіанти готових рішень засновані на потребах більшості покупців. Але ніхто не заважає зробити гейзер, водоспад, встановити гідромасажне СПА обладнання. У розрізі розваг немає ніяких обмежень.
 • Дизайнерські рішення. Не можна забувати, що внутрішня частина чаші – це ПВХ плівка. А далі все залежить від фантазій власника. За окрему плату можна зробити все, що завгодно.

 

Де можна встановлювати панельні басейни для плавання

 

Найвигідніше чаші монтувати на вулиці. Так як процес установки вимагає проведення об’ємних підготовчих робіт. Всередині будинку або нежитлової будівлі, краще встановити поліпропіленовий басейн, з ним менше робіт по монтажу.

 

У вуличних умовах (під відкритим небом) панельні басейни орієнтовані на сезонне використання. Як правило, це теплу пору року – з середини весни до середини осені. Взимку панельні басейни не використовуються. Через низьку жорсткості конструкції, чаша може не витримати розширення льоду, при замерзанні води. І ніякі порожні пластикові пляшки, розвішані по периметру, не врятують.

 

Як варіант, можна купити павільйон. В такому випадку, при використанні нагрівального обладнання, купатися в басейні можна цілий рік. Але такий варіант незручний в плані витрати електроенергії. У стін басейну висока теплопровідність. Відповідно, всі тепло буде передаватися в ґрунт. Це невдале рішення для любителів всесезонного купання. Бажаєте плавати взимку – доведеться купити композитний або керамічний басейн. Ось вони спочатку націлені на такі жорсткі умови експлуатації.

 

Які панельні басейни краще – розмір-ціна

 

Особливість збірних чаш в формі. Круглі і овальні панельні басейни краще вибирати під наявну площу. Може здатися, що заявлені розміри не придатні для плавання, особливо для круглих чаш. Але це обман зору. Навіть найменший і недорогий за ціною басейн, за фактом будівництва, виявиться величезною і місткою ємністю.

 

Щоб спростити вибір, краще проконсультуватися з продавцями. Вказати приблизну кількість відвідувачів басейну і визначитися з потребами. Не прагніть отримати гранично великий басейн для плавання. І не турбуйтеся, що для нього не виявиться вільного місця на ділянці. Є чудове обладнання – протитечія, яке створює потужну зустрічну течію. Навіть на трьох метрах ємності можна швидко втратити сили, причому в будь-якому стилі плавання.

 

Ціна панельних басейнів вказана тільки за чашу і монтажний комплект. За всі інші фішки потрібно доплачувати. Наприклад, за драбину або протитечію. Але у виробника завжди є цікаві пропозиції – акції та подарунки. Компанія BNV.UA дуже гнучко поводиться в плані взаємовигідного партнерства – завжди можна знайти компроміс.