Басейни серії Econom

bassejn-polipropilenovyj-beta_14
sborno-shit03-min

Економія і ефективність – синоніми, що змушують майбутніх власників басейнів замислюватися перед покупкою, виконувати додаткові розрахунки і здійснювати операцію, орієнтуючись на вартість. Готові басейни з поліпропілену, бетонні і збірно-щитові конструкції привертають замовників до басейнів економ класу.

Поліпропіленові (пластикові) чаші

Економ басейни з поліпропілену цікаві категорії покупців, які не бажають витрачати час на організаційні заходи. Майбутньому власнику потрібно тільки вказати пальцем на чашу і повідомити виконавцеві про місце розміщення басейну (на вулиці або в приміщенні). Поставлена ​​задача буде виконана в 4-5 днів.

Вироби виготовляються з екологічно чистого пластику, завезеного в Україну з Німеччини. Готові басейни з поліпропілену збираються на території заводу і транспортуються в такому вигляді до місця установки. При монтажі чаші в приміщенні, басейн доставляється в розібраному вигляді і збирається на місці. Полідіффузіонний апарат зварює поліпропілен на молекулярному рівні, не залишаючи швів. Подібна технологія знімає ряд обмежень в будівництві конструкцій із пластику – за бажанням замовника, габарити чаші з поліпропілену і фізичні розміри змінювані.

Басейни з бетону

Будівництво басейнів під ключ покупець асоціює з конструкціями з бетону, порівнюючи монтаж і запуск водойми з будівництвом будівлі. Компанія Б.Н.В. виконує поставлене завдання в стислі терміни (14-15 днів), так як використовує технологію побудови бетонних басейнів з готових панелей, створених попередньо на заводі. Якість і міцність готової конструкції, зібраної з бетонних елементів, відповідає європейським стандартам.

У басейнів з бетону присутній одна перевага – для замовника немає обмежень у формі і габаритах водойми. При бажанні і фінансової незалежності, майбутньому власнику команда Б.Н.В. побудує гігантський водоймище. Кордонів немає – фантазуйте – побажайте кращий басейн в світі. Технологія «посилена конструкція», 10-річна гарантія виробника і 25-річний стаж в будівництві басейнів, відкривають перед замовником двері.

Збірний (панельний) басейн

Ціна подібних конструкцій викликає подив покупців, адже для повноцінного басейну для плавання дешевизна не норма. Виробник вказує майбутньому власнику на те, що збірно-щитові басейни не взаємопов’язані зі збірними переносними конструкціями. Сталевий каркас встановлюється в попередньо виритий котлован, на армоване і забетоноване дно – жорсткість конструкції дозволяють ставити басейн на проблемних грунтах.

Складно знайти відмінності між збірно-щитовими конструкціями і композитними або скловолоконними басейнами – зовнішня сторона чаші засипається гарцовки, а всередині розміщується ПВХ плівка. За бажанням замовника, компанія Б.Н.В. за окрему плату оснастить басейн фільтраційним блоком, скиммером, донним трапом, поворотними форсунками або встановить ступені.