Басейни серії Econom

bassejn-polipropilenovyj-beta_14
sborno-shit03-min

Чому вигідно купити басейни економ

 

Ефективність і економія – синоніми, що змушують майбутніх власників басейнів замислюватися перед покупкою. Виконувати додаткові розрахунки і здійснювати операцію, орієнтуючись на вартість. Адже ціна басейну-це головний критерій. Купити готові басейни можна з поліпропілену, Бетонні та збірно-щитові. Всі ці конструкції залучають замовників до басейнів економ класу.

Замовити поліпропіленові (пластикові) басейни

 

Економ басейни з поліпропілену цікаві категорії покупців, які не бажають витрачати час на організаційні заходи. Майбутньому власнику потрібно тільки вказати пальцем на чашу і повідомити виконавця про місце розміщення басейну (на вулиці або в приміщенні). Поставлена задача буде виконана в 4-5 днів.

Басейни виготовляються з екологічно чистого пластику, завезеного в Україну з Німеччини. Готові басейни з поліпропілену збираються на території заводу і транспортуються в такому вигляді до місця установки. Вирішили купити басейн для монтажу в приміщенні – чаша доставляється в розібраному вигляді і збирається на місці. Полідіффузіонний апарат зварює поліпропілен на молекулярному рівні, не залишаючи швів. Подібна технологія знімає ряд обмежень в будівництві конструкцій з пластика. За бажанням замовника, габарити чаші з поліпропілену і фізичні розміри можуть змінюватися. Ціна басейну буде залежати від обсягу витрачених матеріалів.

Купити басейни з бетону вигідно в Україні

 

Будівництво басейнів під ключ покупець асоціює з конструкціями з бетону, порівнюючи монтаж і запуск з будівництвом будівлі. Компанія б. н. в. виконує поставлене завдання в стислі терміни (14-15 днів). Так як використовує технологію побудови бетонних басейнів з готових панелей, створених попередньо на заводі. Якість і міцність готової конструкції, зібраної з бетонних елементів, відповідає європейським стандартам.

У басейнів з бетону присутня одна перевага-для замовника немає обмежень у формі і габаритах. При бажанні і фінансової незалежності, майбутньому власнику команда Б.Н.В. побудує гігантський басейн. Кордонів немає-фантазуйте! Побажайте кращий басейн в світі. Технологія “посилена конструкція”, 10-річна гарантія виробника і 25-річний стаж в будівництві басейнів, відкривають перед замовником двері.

Збірний (панельний) басейн – найкраща ціна

 

Вартість подібних конструкцій викликає здивування покупців. Адже для повноцінного басейну для плавання дешевизна не норма. Виробник вказує майбутньому власнику на те, що збірно-щитові басейни не взаємопов’язані зі збірними переносними конструкціями. Сталевий каркас встановлюється в попередньо виритий котлован, на армоване і забетоноване дно – жорсткість конструкції дозволяє ставити басейн на проблемних ґрунтах.

Складно знайти відмінності між збірно-щитовими конструкціями і композитними або скловолоконними басейнами. Зовнішня сторона чаші засипається гарцовкой, а всередині розміщується ПВХ плівка. За бажанням замовника, компанія Б.Н.В. за окрему плату оснастить басейн фільтраційним блоком, скімером, донним трапом, поворотними форсунками або встановить ступені.

 

Збірний (панельний) басейн – це відмінне рішення у бюджетному сегменті. Коли потрібний центр розваги для дітей та дорослих лише на літній сезон. Замовник може сам підібрати глибину чаші, якщо його не влаштовує показник у конструкціях, що є в наявності. До переваг збірних басейнів можна додати внутрішнє облицювання стін та дна чаші. У виробника є каталог ПВХ плівок із різним дизайном для оформлення. Можна підібрати дитячу та дорослу тематику, зробивши басейн більш привабливим збоку.

 

Нестача збірних конструкцій – обмеження міцності чаші. Наприклад, на зимовий період необхідно відкачувати воду із басейну. Інакше при замерзанні води лід зсередини зруйнує стіни чаші. Накриття у вигляді павільйону усуне таке явище. Але тоді, маючи гроші на накриття, краще купити поліпропіленовий або скловолоконний басейн. Ціна тут відіграє велику роль. Є гроші – перевага надається більш міцному матеріалу. Потрібна економія – доводиться обрізати функціональність.

 

Бетонний або пропіленовий – який басейн краще купити

 

Порівняння може здатися дивним, оскільки бетонні конструкції мають більшу міцність і жорсткість, ніж чаші із пластику. Але ціна басейнів перебуває у одному сегменті. Тому покупці й ставлять такі питання. Що ще об’єднує поліпропілен і бетон:

 

  • Можливість побудувати басейн будь-якої форми та розмірів.
  • Виготовлення конструкції за кресленнями замовника.
  • Можливість модернізації та ремонту чаш.
  • Встановлення басейну на вулиці та всередині приміщень.

 

Пластикові (поліпропіленові) чаші, які представлені в магазині BNV, виготовляються на заводі. Вони мають певні розміри та форму. Але виробник не виключає можливість збирання чаші на місці монтажу. З готових листів потрібної форми відбувається спаювання елементів у єдину конструкцію. Для цього використовується спеціальний зварювальний апарат, який здатний на молекулярному рівні зварювати полімери без швів.

 

Бетонні басейни BNV збираються із попередньо відлитих плит на заводі. Особливість такого виробництва у тому, що гарантовано зберігається технологічний процес. На розчин бетону не впливають погодні умови та температурні режими. Що позначається на міцності та надійності чаші.

 

У розрізі – що краще купити, бетонний чи пластиковий басейн, відповідь ховається у витратах на будівництво. Чаші площею до 30 квадратних метрів дешевше вийдуть із поліпропілену. А габаритні басейни краще замовити із бетону. Також, треба враховувати і завантаженість басейну. Якщо для себе та сім’ї, то краще купити пластикову чашу. Для спорту (олімпійський басейн, наприклад) – перевага надається бетону.

 

Для бізнесу необхідно замовити басейн в Україні, тоді визначаються умови експлуатації. Якщо це аквапарк або розважальний центр на базі відпочинку – поліпропілен. З нього принагідно можна зробити гірки, трампліни, дитячі зони. Плюс пошкоджені конструкції можна швидко відремонтувати полідифузійним зварювальним апаратом. Бетонний басейн зручно замовити при організації професійних заходів з плавання.