Знижки для перших покупців

Басейни серії Econom

bassejn-polipropilenovyj-beta_14
sborno-shit03-min

Чому вигідно купити басейни економ

 

Ефективність і економія – синоніми, що змушують майбутніх власників басейнів замислюватися перед покупкою. Виконувати додаткові розрахунки і здійснювати операцію, орієнтуючись на вартість. Адже ціна басейну-це головний критерій. Купити готові басейни можна з поліпропілену, Бетонні та збірно-щитові. Всі ці конструкції залучають замовників до басейнів економ класу.

 

Замовити поліпропіленові (пластикові) басейни

 

Економ басейни з поліпропілену цікаві категорії покупців, які не бажають витрачати час на організаційні заходи. Майбутньому власнику потрібно тільки вказати пальцем на чашу і повідомити виконавця про місце розміщення басейну (на вулиці або в приміщенні). Поставлена задача буде виконана в 4-5 днів.

 

Басейни виготовляються з екологічно чистого пластику, завезеного в Україну з Німеччини. Готові басейни з поліпропілену збираються на території заводу і транспортуються в такому вигляді до місця установки. Вирішили купити басейн для монтажу в приміщенні – чаша доставляється в розібраному вигляді і збирається на місці. Полідіффузіонний апарат зварює поліпропілен на молекулярному рівні, не залишаючи швів. Подібна технологія знімає ряд обмежень в будівництві конструкцій з пластика. За бажанням замовника, габарити чаші з поліпропілену і фізичні розміри можуть змінюватися. Ціна басейну буде залежати від обсягу витрачених матеріалів.

 

Купити басейни з бетону вигідно в Україні

 

Будівництво басейнів під ключ покупець асоціює з конструкціями з бетону, порівнюючи монтаж і запуск з будівництвом будівлі. Компанія б. н. в. виконує поставлене завдання в стислі терміни (14-15 днів). Так як використовує технологію побудови бетонних басейнів з готових панелей, створених попередньо на заводі. Якість і міцність готової конструкції, зібраної з бетонних елементів, відповідає європейським стандартам.

 

У басейнів з бетону присутня одна перевага-для замовника немає обмежень у формі і габаритах. При бажанні і фінансової незалежності, майбутньому власнику команда Б.Н.В. побудує гігантський басейн. Кордонів немає-фантазуйте! Побажайте кращий басейн в світі. Технологія “посилена конструкція”, 10-річна гарантія виробника і 25-річний стаж в будівництві басейнів, відкривають перед замовником двері.

 

Збірний (панельний) басейн – найкраща ціна

 

Вартість подібних конструкцій викликає здивування покупців. Адже для повноцінного басейну для плавання дешевизна не норма. Виробник вказує майбутньому власнику на те, що збірно-щитові басейни не взаємопов’язані зі збірними переносними конструкціями. Сталевий каркас встановлюється в попередньо виритий котлован, на армоване і забетоноване дно – жорсткість конструкції дозволяє ставити басейн на проблемних ґрунтах.

 

Складно знайти відмінності між збірно-щитовими конструкціями і композитними або скловолоконними басейнами. Зовнішня сторона чаші засипається гарцовкой, а всередині розміщується ПВХ плівка. За бажанням замовника, компанія Б.Н.В. за окрему плату оснастить басейн фільтраційним блоком, скімером, донним трапом, поворотними форсунками або встановить ступені.