Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Керамические бассейны

КЕРАМИЧЕСКИЕ

композитные бассейны

КОМПОЗИТНЫЕ

Стекловолоконные бассейны

СТЕКЛОВОЛОКОННЫЕ

Бетонные бассейны

БЕТОННЫЕ

Полипропиленовые бассейны

ПОЛИПРОПИЛЕНОВЫЕ

SPA бассейны

SPA БАССЕЙНЫ

бассейны сборно-щитовые

СБОРНО-ЩИТОВЫЕ (ПАНЕЛЬНЫЕ)

Накрытия для бассейнов

НАКРЫТИЯ ДЛЯ БАССЕЙНОВ

Навесные системы фильтрации

НАВЕСНЫЕ СИСТЕМЫ ФИЛЬТРАЦИИ

Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ зараз. Це — капіталовкладення для любителів розкішного відпочинку біля власного будинку. Приватний котедж, заміська вілла або дачну ділянку — для бренду Б.Н.В. Басейни немає перешкод. Побажайте, придумайте, зв’яжіться з представником компанії по телефону гарячої лінії і отримаєте об’єкт бажань. Віддайте вибір професіоналам — виробнику Б.Н.В. за 25 років існування на ринку україни замовники довірили будівництво 8000 басейнів.

Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Якщо ви важаєте побудувати вічний та надійний басейн, який послужить і внукам — віддайте перевагу чашам класу Premium. Керамічні та композитні басейни заводу Б.Н.В. заслужено називають елітними, адже виробник дає на чаші гарантію 25 років і офіційно заявляє, що виріб прослужить власнику 70 років. Стійкі до зносу конструкції виготовляються за французькою технологією із застосуванням екологічно чистих композитних матеріалів, ввезених в Україну з Європи. Басейни серії Ceramics оснащені додатковим шаром з кераміки, що підсилює конструкцію, а зсередини на чашу наноситься текстура 3D Ultra.

За бажанням власника, який вирішив заощадити на покупці, виробник, замість композитних виробів, запропонує скловолоконні басейни. Асортимент готових чаш зі скловолокна аналогічний продукції, запропонованої в класі Premium. Басейни цікаві майбутнім власникам приємним співвідношенням ціни і міцності. Бренд Б.Н.В. на скловолоконні чаші видає 10-річну гарантію і офіційно заявляє, що конструкція прослужить покупцеві 25 років.

Бюджетний клас

Пластикові басейни в Україні популярні, адже вартість виробів доступна для більшості покупців, які вирішили обзавестися водоймою. Чаші з поліпропілену міцні, стійкі до перепадів температур і ультрафіолетового випромінювання. Крім готових виробів, запропонованих на сайті заводу з фіксованими розмірами, виробник Б.Н.В. пропонує будівництво басейнів під ключ в Дніпрі за кресленнями замовника. Пластик піддається деформації і зварюється полідіффузіонним апаратом на молекулярному рівні, тому власники саун, аквапарків та зон відпочинку віддають перевагу поліпропіленовим басейнах, адже відновити пошкоджену чашу або модернізувати конструкцію не важко.

У бюджетному класі у компанії Б.Н.В. Басейни розташувалися вироби з бетону. Виробник гарантує власнику, що конструкція прослужить 25 років і не потребує в обробці керамічною плиткою. Технологія «посилена конструкція» і будівництво басейну з відлитих на заводі Б.Н.В. бетонних панелей, забезпечать чашам довговічність.

Додаткові пропозиції виробника

В економному класі український бренд розташував збірно-щитові конструкції, які за ціною і якістю конкурують з надувними і збірними басейнами. Вироби довговічні, пристосовані до установки на поверхні землі і демонтажу, а також виробник дозволяє ставити чашу в котлован. Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ легко!

Любителям комфортабельного відпочинку, компанія Б.Н.В. рекомендує SPA басейни.

Нажмите на номер, чтобы получить больше информации:

(067)617-80-75

[]
1 Step 1
Previous
Next

горячая линия

div_y

0-800-502-901

ЗВОНИТЕ НАМ С 9-00 ДО 20-00 И МЫ ОТВЕТИМ НА ВСЕ ВАШИ ВОПРОСЫ!

*звонки со всех телефонов бесплатные