Басейни серії PREMIUM

Бассейн композитный Барди

Серія PREMIUM компанії Б.Н. В.представляє дві лінійки: керамічні та композитні басейни, ціна яких відповідає якості продукції. Орієнтованість на побажання клієнта, застосування технологій XXI століття і професійний підхід команди, допомогли українському бренду заявити про себе і стати першим на ринку України. Преміум басейни-найкраща покупка!

Купити преміум басейни компанії BNV Ukraine

 

Композитний або керамічний басейн-монолітна чаша, виготовлена на заводі і доставляється до місця монтажу в готовому вигляді. Збірні композитні чаші-винятки заводу-виготовлювача. Замовникам, які побажали купити подовжений басейн (13-50 метрів), чашу, що складається із секцій, доставлять в розібраному стані і збирають виріб на місці монтажу.

Наш завод виготовляє басейни за спільною технологією Франція-Україна. Європейська якість – гідність для кінцевого споживача. Адже керамічні та композитні басейни, ціна яких доступна українському покупцеві, виготовляються за вимогами Євросоюзу.

Допустима товщина стінок чаші по українським стандартам – 5 мм. На Заході виріб пройде перевірку при товщині 12-15 мм Композитний басейн з міцності конструкції перевершує посилені чаші, представлені на ринку. Керамічні басейни, крім 12-15 мм стінки з композитних матеріалів, армованих ниток на основі скловолокна і поліефірної смоли, удостоїлися шару ceramics. Підвищує міцність чаші і без того стійкого до сейсмічних дій басейну.

 

Замовити басейн серії PREMIUM – найкраща ціна

 

Екологічно чисті матеріали, що застосовуються у виготовленні басейнів, завезені з Європи. Вони:

  • Відповідають міжнародним стандартам якості.
  • Не випромінюють радіацію.
  • Не містять токсичні речовини.

 

Прагне до нуля теплопровідність – показник того, що при будівництві чаші задіяні якісні матеріали, а не будівельне сміття. Вирішили замовити будівництво басейну під ключ – переконайтеся в наявності сертифікатів якості не тільки на чашу, а й матеріали, з яких виготовлена конструкція.

Внутрішнє покриття керамічних басейнів BNV повторює природний колір піску на пляжах Балі, Гавайських і Сейшельських островів. У керамічних басейнів Покриття 3D-Ultra з відливом діаманта, сапфіра або онікса. Не беручи до уваги забарвлення чаші, покриття надає ультрафіолетовий захист і запобігає ковзанню на дні і по бортах чаші.

Преміум чаші довговічні. Офіційна гарантія заводу-виробника на керамічні 25 років, і композитні басейни – 20 років. Однак експерти компанії BNV. запевняють, що басейни прослужать 50-70 років. Посилена в 3 рази конструкція чаші дає право робити подібні заяви.

Бажаєте купити басейн в Києві, Львові, Дніпрі або інших містах України і не знаєте, як транспортувати чашу з заводу – довіртеся представникам компанії Б.Н. В.з 1992 року підприємство побудувало і встановило більше 1 000 басейнів в сотнях населених пунктів України.

Визначьтеся з моделлю чаші, ціною, додатковим обладнанням, декором, і дозвольте представникам компанії виконати поставлене завдання. Послуги з транспортування басейнів не входять у вартість покупки. Однак в компанії Б.Н.В. знають, як швидко і недорого доставити чашу за вказаною замовником адресою.

 

Чим керамічні та композитні басейни кращі за звичайні

 

Найвагоміша відмінність – це підвищена міцність. Як найближче порівняння, можна навести приклад у виготовленні корпусів водного транспорту. Пластикові човни мають доступну ціну, вони легкі, але мінімальна міцність. Корпуси з композитних матеріалів мають більш високу міцність, довговічність та надійність. Але ціна відповідна. Також із басейнами.

 

Питання в тому, навіщо потрібна ця міцність басейну, якщо він встановлюється в землю. Логічне припустити, що подушка із щебню та обсипання до дадуть жорсткості конструкції. Так, до дадуть, але чаша від цього міцнішою не стане. Як зовні, так і зсередини:

 

  • Зовні на басейн впливає зсув ґрунту, наприклад, під час землетрусу або дії підземних вод.
  • Зсередини на корпус чаші може впливати лід, замерзаючої води, наприклад.

 

Басейни серії PREMIUM (керамічні та композитні) витримають будь-які внутрішні та зовнішні навантаження. А пластикові чаші можуть не впоратися із завданням. До речі, бетонні басейни також витримують будь-які навантаження. Тільки будувати їх вигідно для великих площ (від 10 метрів завдовжки та 4-5 метрів завширшки). Інакше багато витрат на будматеріали. Дешевше замовити композитний басейн.

 

Звичайно, якщо установка чаші планується всередині будівлі, вигідніше замовити більш дешевий пластиковий басейн. У приміщенні немає ризиків зсуву ґрунту або замерзання води. Для вуличного використання, якщо планується довгострокове та всесезонне рішення, краще купити міцну чашу.

 

Керамічний або композитний – який басейн краще купити

 

По суті, з технологічної точки зору, це 2 ідентичні види чаш з різницею лише в одному шарі керамічного наповнювача. А ось візуально і за функціональністю басейни відрізняються. У керамічних басейнах реалізоване внутрішнє оздоблення шаром 3D Ultra. Це композитний шар певного складу. Наявність барвника пігменту дозволяє змінювати забарвлення. Крім білого та блакитного, доступні кольори – онікс, сапфір та діамант. Плюс сам шар дуже гладкий, як плівка, але не вигоряє і не піддається фізичному зносу. Це зручно для великих басейнів без накриття – на стінах та дні чаші не ростуть водорості та не налипає бруд.

 

На користь композитних басейнів грає ціна та більший асортимент по чашах. Зі справді багато, як за формами, так і за розмірами. Якщо не ганятися за зовнішньою привабливістю чаші зсередини, композитний басейн дуже вигідна покупка на десятиліття вперед. Чаші з композитів міцні та довговічні. Басейни можна використовувати влітку та взимку. При необхідності, легко встановити СПА обладнання, перетворивши конструкцію на величезне джакузі. Зважаючи на те, що чаша встановлюється в землю, обумовлювати СПА обладнання треба заздалегідь з менеджером. Щоб форсунки технологи встановили на заводі. Інакше досягти справжнього гідромасажного ефекту не вдасться.