Знижки для перших покупців

Басейни серії PREMIUM

бассейн премиум - керамический
Бассейн композитный Барди

Серія PREMIUM компанії Б.Н. В.представляє дві лінійки: керамічні та композитні басейни, ціна яких відповідає якості продукції. Орієнтованість на побажання клієнта, застосування технологій XXI століття і професійний підхід команди, допомогли українському бренду заявити про себе і стати першим на ринку України. Преміум басейни-найкраща покупка!

 

Купити преміум басейни компанії BNV Ukraine

 

Композитний або керамічний басейн-монолітна чаша, виготовлена на заводі і доставляється до місця монтажу в готовому вигляді. Збірні композитні чаші-винятки заводу-виготовлювача. Замовникам, які побажали купити подовжений басейн (13-50 метрів), чашу, що складається із секцій, доставлять в розібраному стані і збирають виріб на місці монтажу.

 

Наш завод виготовляє басейни за спільною технологією Франція-Україна. Європейська якість – гідність для кінцевого споживача. Адже керамічні та композитні басейни, ціна яких доступна українському покупцеві, виготовляються за вимогами Євросоюзу.

 

Допустима товщина стінок чаші по українським стандартам – 5 мм. На Заході виріб пройде перевірку при товщині 12-15 мм Композитний басейн з міцності конструкції перевершує посилені чаші, представлені на ринку. Керамічні басейни, крім 12-15 мм стінки з композитних матеріалів, армованих ниток на основі скловолокна і поліефірної смоли, удостоїлися шару ceramics. Підвищує міцність чаші і без того стійкого до сейсмічних дій басейну.

 

Замовити басейн серії PREMIUM – найкраща ціна

 

Екологічно чисті матеріали, що застосовуються у виготовленні басейнів, завезені з Європи. Вони:

 

  • Відповідають міжнародним стандартам якості.
  • Не випромінюють радіацію.
  • Не містять токсичні речовини.

 

Прагне до нуля теплопровідність – показник того, що при будівництві чаші задіяні якісні матеріали, а не будівельне сміття. Вирішили замовити будівництво басейну під ключ – переконайтеся в наявності сертифікатів якості не тільки на чашу, а й матеріали, з яких виготовлена конструкція.

 

Внутрішнє покриття керамічних басейнів BNV повторює природний колір піску на пляжах Балі, Гавайських і Сейшельських островів. У керамічних басейнів Покриття 3D-Ultra з відливом діаманта, сапфіра або онікса. Не беручи до уваги забарвлення чаші, покриття надає ультрафіолетовий захист і запобігає ковзанню на дні і по бортах чаші.

 

Преміум чаші довговічні. Офіційна гарантія заводу-виробника на керамічні 25 років, і композитні басейни – 20 років. Однак експерти компанії BNV. запевняють, що басейни прослужать 50-70 років. Посилена в 3 рази конструкція чаші дає право робити подібні заяви.

 

Бажаєте купити басейн в Києві, Львові, Дніпрі або інших містах України і не знаєте, як транспортувати чашу з заводу – довіртеся представникам компанії Б.Н. В.з 1992 року підприємство побудувало і встановило більше 1 000 басейнів в сотнях населених пунктів України.

 

Визначьтеся з моделлю чаші, ціною, додатковим обладнанням, декором, і дозвольте представникам компанії виконати поставлене завдання. Послуги з транспортування басейнів не входять у вартість покупки. Однак в компанії Б.Н.В. знають, як швидко і недорого доставити чашу за вказаною замовником адресою.