Басейни серії PREMIUM

бассейн премиум - керамический
Бассейн композитный Барди

Преміум басейни компанії БНВ – лідера №1 в Україні.

Серія PREMIUM компанії Б.Н.В. представляє дві лінійки: керамічні та композитні басейни, ціна яких відповідає якості продукції. Орієнтованість на побажання клієнта, застосування технологій XXI століття і професійний підхід команди, допомогли українському бренду заявити про себе і стати першим на ринку України. Преміум басейни – найкраща покупка!

Композитний або керамічний басейн – монолітна чаша, виготовлена ​​на заводі і доставляється до місця монтажу в готовому вигляді. Збірні композитні ємності – виключення заводу-виготовлювача. Замовникам, які схочуть купити подовжений басейн (13-50 метрів), чашу, що складається з секцій, доставлять в розібраному стані і зберуть виріб в місці монтажу.

Кращий вибір

Наш завод виготовляє чаші зі спільної технології Франція-Україна. Європейська якість – гідність для кінцевого споживача, адже керамічні та композитні басейни, ціна яких доступна українському покупцеві, виготовляються за вимогами Євросоюзу. Допустима товщина стінок чаші за українськими стандартами – 5 мм. На Заході виріб пройде перевірку при товщині 12-15 мм. Композитний басейн по міцності конструкції перевершує посилені чаші, представлені на ринку. Керамічні басейни, крім 12-15 мм стінки з композитних матеріалів, армованих ниток на основі скловолокна та поліефірної смоли, удостоїлися шару ceramics, підвищує міцність чаші і без того стійкого до сейсмічних дій басейну.

Переваги басейнів серії PREMIUM

Екологічно чисті матеріали, що застосовуються у виготовленні басейнів, завезені з Європи – відповідають міжнародним стандартам якості, не випромінюють радіацію і не містять токсичні речовини. Яка прагне до нуля теплопровідність – показник того, що при будівництві чаші задіяні якісні матеріали, а не будівельне сміття.

Внутрішнє покриття керамічних басейнів Б.Н.В. повторює природний колір піску на пляжах Балі, Гавайських і Сейшельських островів. У керамічних басейнів покриття 3D-Ultra з відливом діаманта, сапфіра або онікса. Не беручи до уваги забарвлення чаші, покриття надає ультрафіолетовий захист і запобігає ковзанню дна і бортів чаші.

Преміум басейни довговічні. Офіційна гарантія заводу-виготовлювача на керамічні та композитні чаші – 25 років. Однак експерти компанії Б.Н.В. запевняють, що басейни прослужать 50-70 років – посилена в 3 рази конструкція чаші дає право робити подібні заяви.

Бажаєте купити басейн у Києві, Львові, Дніпрі або Житомирі і не знаєте, як транспортувати чашу з заводу – довіртеся представникам компанії Б.Н.В .. З 1992 року підприємство побудувало і встановило 850 басейнів в сотнях населених пунктів України. Визначтеся з моделлю чаші, ціною, додатковим обладнанням, декором, і дозвольте представникам компанії виконати поставлене завдання. Послуги з транспортування басейнів не входять у вартість покупки, проте в компанії Б.Н.В. знають, як швидко і недорого доставити чашу за вказаною замовником адресою.

Сохранить

Сохранить