готовые бассейны

Компанію Б.Н.В. Україна завжди відрізняв комплексний підхід до кожного клієнта та широкий спектр послуг, що надаються. Так, готові басейни в нашому портфоліо – це наша візитна картка. Компанія спеціалізується на проектуванні, будівництві, реконструкції та сервісному обслуговуванні басейнів будь-якого класу складності, продажу обладнання та засобів по догляду за басейнами. За 25 років успішної роботи компанією Б.Н.В. Україна побудовано понад 8 000 діючих сучасних комплексів, як приватного, так і громадського користування.

Готові басейни

Басейн для «Укрзалізниці» виконаний за ексклюзивною технологією «посиленої бетонної конструкції». Розмір басейну 35 х 15 метрів має перепад по глибині в 1,5 метра, що дозволяє йому служити не тільки для оздоровчих цілей, а й для повноцінних спортивних тренувань. Оздоблення басейну плиткою робить його довговічним, а експлуатацію і догляд за ним досить простим.

Проектно-технічна діяльність здійснюється за суворими європейськими стандартами з урахуванням дотримання всіх діючих українських нормативів і базується на широкому застосуванні постійно оновлюються комп’ютерних систем автоматизованого проектування. Готові басейни, побудовані компанією Б.Н.В. можна побачити в нашому портфоліо.