Компанію Б.Н.В. Україна завжди відрізняв комплексний підхід до кожного клієнта та широкий спектр послуг, що надаються. Компанія спеціалізується на проектуванні, будівництві, реконструкції та сервісному обслуговуванні басейнів будь-якого класу складності, продажу обладнання та засобів по догляду за басейнами. За 24 роки успішної роботи компанією Б.Н.В. Україна побудовано понад 6 000 діючих сучасних комплексів, як приватного, так і громадського користування.
Переливний басейн дитячого оздоровчого комплексу «Аврора» у м.Скадовськ виконаний компанією Б.Н.В. Україна за технологією «посиленої бетонної конструкції». Функція оздоровлення дітей є для «Аврори» головною. Саме тому басейн, розміром 50 х 25 метрів заповнюється морською водою, яка проходить через систему очищувальних і знезаражувальних фільтрів. Для безпеки дітей басейн розділений на зони з різною глибиною. У нічний час басейн висвітлюється надводними і підводними прожекторами.

Проектно-технічна діяльність здійснюється за суворими європейськими стандартами з урахуванням всіх діючих українських нормативів і базується на широкому застосуванні комп’ютерних систем проектування.

Деталі Проєкту
  • Дата 17 травня 2013
  • Клієнт ДОК АВРОРА
  • Website auroracamp.com