Будівництво басейну з бетону

Компанію Б.Н.В. Україна завжди відрізняв комплексний підхід до кожного клієнта та широкий спектр послуг, що надаються. Компанія спеціалізується на проектуванні, будівництві, реконструкції та сервісному обслуговуванні басейнів будь-якого класу складності, продажу обладнання та засобів по догляду за басейнами. За 24 роки успішної роботи компанією Б.Н.В. Україна побудовано понад 6 000 діючих сучасних комплексів, як приватного, так і громадського користування.
Відкритий басейн в санаторії Kirov Heals & Resort в Ялті має як загальну, так і дитячу зону. Наші найменші гості отримують заряд незабутніх емоцій, а батьки можуть бути впевнені в їх безпеці. Басейн виконаний з бетону і має розміри 31,5 м х 12,5 м. Середня глибина дитячої зони – 0,6 м. Для зручності гостей глибина дорослої зони басейну має перепади по глибині від 1,23 до 1,5 м.
Проектно-технічна діяльність здійснюється за суворими європейськими стандартами з урахуванням всіх діючих українських нормативів і базується на широкому застосуванні комп’ютерних систем проекту.

Деталі Проєкту
  • Дата 2 червня 2010
  • Клієнт Бетонний басейн. Ялта
  • Website