Новини

Недорогий павільйон для басейну

Залишати басейн під відкритим небом після закінчення сезону експерти не рекомендують. Таке ставлення до водойми призведе до забруднення і руйнування конструкції раннє заявленого виробником терміну. Потрібно монтаж накриття, і покупці орієнтуються на павільйони.

Недорогий павільйон для басейну

Із запропонованих укриттів для водойми, таких як: солярна плівка, батутними, полівініловий або Ролетне накриття, популярністю користується недорогий павільйон для басейну «Авангард». Конструкція цікава в сезон купання і для консервації. Влітку, після процедур, виріб приховує водойму, утримуючи тепло і не пускаючи сміття з пилом в воду. А по закінченню сезону павільйон надійно консервує басейн.

Недорогий павільйон для басейну

При бажанні власника прийняти водні процедури в зимовий період, конструкція «Авангард» відкриває доступ до води за пару хвилин. Стрибати в басейн з розгону не вийде, але, при наявності дверей або отвору для входу, дозволено встановлювати нагрівач і купатися у воді всередині павільйону. Покупець погодиться, що з іншими перекриттями в зимовий час поплавати вдосталь в воді не можна, коли на вулиці сильний мороз.

Переваги конструкції

Перевага павільйону в захисті водойми. Причому доступ сміттю, пилу, тваринам або маленьким дітям до води перекривається протягом 1-2 хвилин, і вночі, і вдень, і влітку, і взимку. Управляти накриттям здатний одна людина, яка власноруч зрушує секції в потрібних напрямках.

Конструкція міцна, стійка до перепаду температур і ультрафіолету. Виробник дає офіційну гарантію на цілісність павільйону 3 роки, проте термін працездатності перевищує десятиліття. Виріб «Авангард» піддається модернізації – виконавши будівництво басейнів під ключ і встановивши павільйон, власники, через деякий час, замислюються про покупку додаткового обладнання. Нагрівачі, освітлення, противотоки, трампліни, сходи займають простір. Недорогий павільйон для басейну з легкістю, і з доплатою, розширюється. Чого не можна зробити з іншими накриттями.

будівництво басейнів під ключ

Павільйон для басейну «Авангард»

Виріб порадує власника доступною вартістю – при негабаритних розмірах і витратах на профіль, у павільйону приваблива ціна. З класичною конструкцією, запропонованої власникам 10-метрових басейнів, ознайомтеся на прикладі готової роботи, представленої в портфоліо:

  • басейн «Монако» 10х3,6х1,9 метрів;
  • павільйон «Авангард» на 5 секцій;
  • профіль – анодований алюміній;
  • колір – срібло;
  • накриття – полікарбонат товщиною 10 мм;
  • рейки повномірні «Комфорт»;
  • функціонал – павільйон зсувається в обидві сторони;
  • розташування – Глеваха, київська область, 2017 рік.

Недоліки павільйону «Авангард»

Економлячи на габаритах вироби, власник урізує функціонал. З метрової висотою, недорогий павільйон для басейну обмежить переміщення відпочиваючих всередині конструкції з закритими секціями. Любителям зимового плавання доведеться призвичаїтися входити в павільйон, щільно закривати секцію і занурюватися в воду. Чи не комфортабельно виходити з теплої води і обтиратися рушником пригнувшись. Мрієте купатися в зимовий час, подумайте про покупку павільйону «Еден» або «Класик».

Сохранить

Сохранить