Новини

Акція! Великий басейн з фільтром всього за 91 000 грн!

Компанія Б.Н.В. Басейни, перед початком сезону купання, робить привабливу пропозицію – 6-ти метровий поліпропіленовий басейн з фільтром D-30 в комплекті, всього за 91 000 гривень. І це ще не все! Доставка басейну до місця установки, монтаж чаші, налагодження та запуск виконується зусиллями фахівців, що працюють в компанії Б.Н.В. Басейни. Не вірите? Телефонуйте нам: 0-800-502-901. Ми з задоволенням відповімо на питання, що цікавлять.

Акція! Поліпропіленовий басейн Бета-6000 з системою фільтрації за 91 000 грн!

Переваги поліпропіленових басейнів

басейн з фільтромУ чаш з поліпропілену низька вартість і гідну якість. Виготовляються басейни з екологічно чистого і міцного імпортного пластику за 2-3 тижні, залежно від розміру ємності. Товщина стінок чаші 5-15 мм. У поліпропіленових басейнів Б.Н.В. немає швів, що гарантує ємності 100% герметичність. Таке можливо при використанні в процесі монтажу поліфузіонной зварювання, що з’єднує поліпропіленові аркуші на молекулярному рівні.
Горите бажанням помістити басейн всередині приміщення? Ми привеземо елементи конструкції до вас на об’єкт і зберемо чашу безпосередньо на місці монтажу. Будьте впевнені, у ємності буде 100% міцність і герметичність. В цьому і особливість продукції Б.Н.В. Басейни – ми єдина компанія в Україні, яка застосовує технологію поліфузіонной зварювання.

Басейн з фільтром

Незалежно від вартості, зовнішнього вигляду і розмірів, басейн потребує постійної чищенні. Листя дерев, побутове сміття, комахи і бактерії щодня засмічують штучне водоймище. Ми пропонуємо вам готове рішення – басейн з фільтром D-30, якому під силу чистити габаритний басейн. Продуктивності 30 кубічних метрів на годину, для 6-ти метрової чаші – результативне пропозицію.
Компанія Б.Н.В. Басейни подбала і про любителів покупатися в нічний час доби. Фільтр D-30 оснащується підсвічуванням. Потужності прожектора вистачить для освітлення 5-10 метрового басейну. Погодьтеся, пропозиція купити басейн в Україні з фільтром і підсвічуванням, з доставкою та монтажем за 91 000 гривень – вигідна пропозиція!

Додаткові аксесуари

basseyn-s-filtromМожливості компанії Б.Н.В. Басейни не обмежуються установкою чаші і фільтруючих елементів. У нас присутні цікаві пропозиції. Не знаєте, як бути з водоймою в холодну пору? Замовте накриття для басейну. Зручна конструкція і комфортне керування – все, що потрібно власнику басейну.
Захоплюєтеся спортом або шукаєте гострих відчуттів? Встановіть систему протитечія. Ми гарантуємо, що членам вашої сім’ї сподобається подібне рішення. Любіть годинами відпочивати в басейні? Купіть установку SPA. Безшумність, зручність і комфорт зроблять відпочинок незабутнім. Купайтеся, відпочивайте, розважайтеся, будьте здорові.

На закінчення

Покупки повинні приносити вигоду і позитивні емоції членів сім’ї. Дізнатися подробиці акції і отримати інформацію про переваги поліпропіленових басейнів ви можете у представників компанії Б.Н.В. в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжя, телефонуйте за номером гарячої лінії 0-800-502-901.