Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Керамічні басейни

КЕРАМІЧНІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Композитні басейни

КОМПОЗИТНІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Скловолоконні басейни

СКЛОВОЛОКОННІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Бетонні басейни

БЕТОННІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Поліпропіленові басейни

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
SPA басейни

SPA БАСЕЙНИ

ДЕТАЛЬНІШЕ
бассейны сборно-щитовые

ЗБІРНО-ЩИТОВІ (ПАНЕЛЬНІ)

ДЕТАЛЬНІШЕ
Накриття для басейнів

НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Навісне обладнання для басейну

Навісні системи фільтрації

ДЕТАЛЬНІШЕ

Полюбляєте відпочинок на природі, але немає бажання залишати стіни рідного дому — експерти компанії Б.Н.В. Басейни знають, що потрібно власникам заміських вілл, присадибних і дачних ділянок. Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ легко. Готове рішення українського бренду, здатного здивувати покупця. Порадьтеся з сім’єю, придумайте власне бачення зони відпочинку, озвучте побажання представникам заводу Б.Н.В. Басейни — отримаєте результат в найкоротші терміни. Довіртеся професіоналам, які на українському ринку за 25 років встигли виготовити 8000 басейнів.

Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Представники компанії не приховують, що бренд Б.Н.В. орієнтується, в першу чергу, на басейни Premium класу: керамічні та композитні чаші. Переваги елітного класу — міцність і довговічність. Виробник надає офіційну 25-річну гарантію на вироби і заявляє, що чаші прослужать власникові 70 років. Зносостійкі басейни збираються на заводі за французькою технологією із застосуванням екологічно чистих композитів, ввезених в Україну з Європи. Керамічні чаші містять додатковий шар Ceramics, що підсилює конструкцію, а внутрішня частина басейну покривається ексклюзивної кольоровий текстурою 3D Ultra.

Нарівні з класом Premium, виробник пропонує майбутнім власникам купити недорогий басейн зі скловолокна, створений за тією ж французькою технологією. Гідність подібних чаш — співвідношення ціни і міцності виробів. Видаючи офіційну 10-річну гарантію на скловолоконні басейни, виробник заявляє, що конструкція прослужить власнику 25 років.

Бюджетний клас

Чаші з поліпропілену прийнятні за вартістю і популярні серед власників дачних ділянок, баз відпочинку і приватних аквапарків. Пластикові басейни міцні, стійкі до ультрафіолету і перепадів температур. За бажанням майбутнього власника, крім готових виробів, представлених на сайті Б.Н.В. Басейни, виробник виконає індивідуальне замовлення по кресленнях покупця.

Будівництво басейнів під ключ в Запоріжжі включає і бетонні конструкції. Технологія «посилена конструкція» гарантує власнику, що водойма прослужить 25 років без додаткового облицьовування внутрішніх поверхонь чаші. Бетонний басейн будівельники зберуть за 7-14 днів, використовуючи готові панелі, відлиті технологами на заводі Б.Н.В.

Додаткові пропозиції виробника

Збірно-щитові конструкції відносяться до економного класу і складуть конкуренцію надувним і збірним басейнам, які на українському ринку виграють за ціною, але через відсутність міцності не довговічні. За характеристиками, збірно-щитові чаші ближче до виробів з поліпропілену — надійні і доступні за вартістю. Відмінності видно при пошуку потрібних форм і розмірів басейнів, у пластику з подібними здібностями немає проблем. Басейни Запоріжжя: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ просто.

До портфеля бренду Б.Н.В. входять гідромасажні СПА басейни. Асортимент чаш здивує покупця розмірами, технічними характеристиками і функціональним оснащенням.

Натисніть на номер, щоб отримати більше інформації:

(067)617-80-75

[]
1 Step 1
Previous
Next

Гаряча лінія

div_y

0-800-502-901

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ З 9-00 ДО 20-00 І МИ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!

*дзвінки зі всіх телефонів безкоштовні