До групи стандартних басейнів входять конструкції зі скловолоконних композитів. Інакше кажучи, стандартні басейни-це скловолоконні чаші. Басейн виготовляють на заводі і привозять на місце монтажу спеціальним вантажним транспортом.
Чаші для басейнів зі скловолокна нерідко називають композитними конструкціями. Однак до композиційних матеріалів стандартні ємності не мають відношення. Цей рекламний хід недобросовісних продавців дорого обходиться покупцям. Адже ціна скловолокна значно нижче, ніж композитів. Пропонуючи купити басейни скловолоконні, під виглядом композитних, такі продавці обманом заробляють гроші.
Скловолоконні басейни виготовляються з синтетичних полімерів – акрилу і склоніті. Полімерні смоли, задіяні в процесі будівництва, грають роль в’язучої ланки для волокон.
Басейни зі скловолокна приблизно в 2 рази дешевше композитних аналогів. Для виготовлення композитних басейнів потрібні: армовані і нано наповнювачі, медичні композити, рідкі і ниткоподібні кристали, волокнисті наповнювачі кераміки. Не можна забувати про технологічні процеси, обладнання та наявність екологічно чистих матеріалів для виготовлення, які в Україну завозяться з Європи.
Критерій “вартість-якість”, для кінцевого споживача, вагомий аргумент. Адже майбутній власник жадає купити басейн в Україні як Нерухомість – один раз і назавжди. Офіційна гарантія заводу BNV.UA на басейни зі скловолокна – 10 років. Ціна басейнів в каталозі вказана тільки за чашу. Доставка і монтаж розраховуються окремо.
Надаючи послуги з будівництва басейнів з 1992 року, підприємство гарантує, що басейн прослужить довше. Особливо в тих випадках, коли монтаж виконують фахівці BNV. Адже за 25-річний період роботи на українському ринку, проблем зі скловолоконними чашами не виникало. Міцності басейну покупці не приділяють уваги. Однак критерій важливий для майбутніх власників, чиї земельні угіддя схильні до усадки ґрунту.
Стійкість до хімічних реагентів, утворення бактерій і вигоряння під впливом ультрафіолетових променів, залучать покупця, який побажав встановити басейн на вулиці, під відкритим небом. Мінімальна тепловіддача зацікавить покупців, чиї земельні угіддя розташовані на твердих шарах ґрунту, не здатних прогріватися під променями сонця в найкоротші терміни. Скловолоконні басейни не вимагають додаткової обробки-ідеально гладка поверхня створить умови для комфортного відпочинку сім’ї з дітьми.
Готова форма чаші, створена на заводі BNV.UA, скорочує час на монтаж і запуск басейну – це явне гідність виробів з акрилу або скловолокна. Недолік один-виробник не зробить басейн за кресленнями замовника. Залишається сподіватися, що покупець підбере басейн мрії із запропонованого асортименту товарів.
Зрозуміло – скловолоконні наповнювачі у різних виробників ідентичні. А ось ціна басейнів в Україні дуже відрізняється. У компанії BNV.UA вартість чаші вища, ніж у деяких конкурентів. Пояснюється це відмінністю у технологічному процесі. В українському законодавстві вимоги до виробництва плавальних чаш зі скловолокна позначені товщиною стінок басейну – не менше 5 мм. Звичайно, з метою економії, виробники штампують на своїх заводах тонкостінні скловолоконні чаші. А потім, через рік-два експлуатації басейну, ми бачимо безліч відгуків та фотографій про фізичні пошкодження басейнів.
Скловолоконні басейни BNV.UA виготовляються за європейськими вимогами. Норми Євросоюзу позначені товщиною стінок чаш – не менше ніж 12 мм. Щоб увійти в цей показник, на заводі виготовляються чаші з товщиною стінок 15 мм. Через це, звичайно, навіть маленький басейн стає дуже важким і вимагає вантажно-розвантажувальних робіт із залученням спеціальної техніки. Зате скловолоконний басейн отримує більшу жорсткість і стійкість до фізичних пошкоджень.
До речі, завдяки збільшенню товщини стін чаші з’являється ще одна важлива перевага – зниження теплопровідності. Це зручно для тих регіонів, де спостерігаються різкі перепади температури повітря протягом однієї доби. Збереження температури води у басейні прибирає витрати електрики на підігрів. Якщо поставити накриття для басейну, можна заощадити на воді. Не буде природного випаровування. Що також можна назвати перевагою для власників великих плавальних басейнів.
Нарівні з відмінним компромісом між якістю та ціною, скловолоконні конструкції можуть похвалитися однією цікавою фішкою. Можна придбати гідромасажне обладнання і зробити з басейну СПА (джакузі). Тільки впроваджувати цю технологію краще до встановлення басейну у землю. Так як форсунки краще встановлювати в стінки і дно чаші, а не виконувати навішування на борти. Для реалізації проекту знадобиться:
Як правило, СПА обладнання встановлюють на негабаритні басейни, які призначені для релаксу. Але багато покупців, бажаючи отримати джакузі у великих басейнах, ставлять завдання виробнику обладнати СПА форсунками сходи в чаші. Можна придбати басейн нестандартної форми (з вигинами, а не прямокутний). На цих вигинах і розміщується обладнання SPA.
При встановленні СПА обладнання приділяється увага фільтраційному обладнанню. Справа в тому, що вода, що подається на форсунки, циркулює по колу. Тобто, забирається із чаші. Щоб не навантажувати очисну конструкцію джакузі, рекомендується купити навісне фільтраційне обладнання. До речі, техніка не просто чистить воду, а надає додатковий функціонал. Підсвічування, нагрівання, протитечія. Варіантів навісних систем багато – можна вибрати фільтр, що цікавить, спираючись на ціну і функціональність.
БНВ Басейни УКРАЇНА
Київ: Район Жуляни, вул Київська 2А.
Дніпро: вул.Донецьке шосе 166л.
Львів (Сокільники) вул.Лесі Українки 23.
Львів (Холодновідка) Кільцева дорога 112А.
Одеса вул. Балківська, 161
Запоріжжя офіс: пр.Соборний 92.
ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-502-901
(безкоштовно по Україні)
Написати лист: info@bnv.ua