Новини

Замов бетонний басейн – отримай фільтр у подарунок!

І не просто фільтр, а сучасну фільтраційну систему! Акція діє до 31 грудня 2016 року. А якими перевагами володіє бетонна конструкція і як компанія Б.Н.В. нівелює його недоліки, читайте в сьогоднішній статті.

Переваги бетонного басейну

40_1Якщо ви хочете реалізувати дизайнерську ідею, отримати неповторний проект водойми або складний багаторівневий водний комплекс з водоспадами, гротами, зоною гідромасажу і простором для плавання, то басейн з бетону – це те, що вам потрібно.

Бетонний басейн – це стаціонарна капітальна конструкція, складний інженерний і дизайнерський проект, за спорудження якого повинні відповідати фахівці з великим досвідом і хорошою репутацією. Етапами будівництва є: проектування, спорудження чаші водойми, обробка внутрішньої поверхні.

Перевагами бетонного басейну є такі чинники:

  1. Басейн витримує тиск ґрунтових вод,
  2. Термін експлуатації більше 25 років,
  3. Можливість установки складних сучасних систем очищення і додаткового устаткування,
  4. Басейн можна спорудити як в приміщенні, так і на вулиці,
  5. Можливо реалізувати скіммерну і переливну систему циркуляції води,
  6. Можливість реалізації індивідуального проекту,
  7. Використання екологічно чистих природних матеріалів,
  8. Найширший діапазон варіантів обробки в кількох матеріалах (плитка, мозаїка, ПВХ-плівка або лайнер).

Особливості будівництва бетонних басейнів

40_22Басейн з бетону – це надійна інвестиція в вашу нерухомість, яка при правильно виконаній технології будівництва та організації ландшафтного дизайну ділянки, здатна збільшити її вартість у кілька разів.

Зрозуміло, будівництво басейну за індивідуальним проектом, вимагає найвищої кваліфікації фахівців. Тому співробітники компанії Б.Н.В. басейни готові виїхати в будь-яку точку України, щоб побудувати бетонний басейн в Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі та інших містах країни.

До особливостей бетонного басейну, про які ви повинні знати заздалегідь, належать такі моменти:

По-перше, догляд за басейном, обробка якого виконана з плитки або мозаїки, вимагає додаткових процедур очищення швів і часткової реставрації окремих елементів після зими.

По-друге, терміни будівництва басейну з бетону в кілька разів більше, ніж установка готової композитної або скловолоконної чаші.

По-третє, вартість робіт зі зведення бетонного басейну вище, ніж монтажні роботи для композитних, скловолоконних і поліпропіленових басейнів.

Ексклюзивна технологія компанії Б.Н.В.

40_33Якщо заради майстерно виконаного малюнка мозаїкою можна потерпіти кілька тижнів, то термін зведення бетонної конструкції компанія Б.Н.В. знайшла спосіб зменшити без втрати якості споруди.

Технологія «посиленої бетонної конструкції» дозволяє встановлювати басейн прямо на материковий ґрунт без фундаменту, що істотно скорочує терміни і вартість робіт. 80% технічних процесів здійснюються на заводі – в результаті будівництво на об’єкті проходить в рекордні терміни близько 15 днів.

Каркас чаші збирається за принципом конструктора з стінових панелей довжиною 1 метр. Порожні панелі заливаються бетоном. Спорудження залишається стійким до морозів і руху ґрунту. Технологія «посиленої бетонної конструкції» успішно застосовується компанією Б.Н.В. з 2004 року.

Коли басейн готовий для облицювання, на верхньому краї борту закріплюють і розправляють по всій чаші герметичний лайнер. Лайнер робить стіни басейну водонепроникними, а його обслуговування легким.

У чаші плавального басейну немає ніяких отворів для труб, так як технологія компанії Б.Н.В. має на увазі застосування замкнутої системи фільтрації, яка значно зменшує ризик витоку води.

Все необхідне обладнання монтується на верхньому краї борта басейну. Навісні системи фільтрації і протитечії беруть на себе всі питання водопідготовки, забезпечують освітлення, створюють інтенсивний струм води і багато іншого.

Вертикальні внутрішні стінки басейну не вимагають додаткового вирівнювання і повністю готові до облицювання. Стінові панелі компанії Б.Н.В. дозволяють зібрати басейн будь-яких форм і розмірів. https://bnv.ua/ua/bassejny-betonnye/

При замовленні бетонного басейну до 31 грудня 2016 року, фільтраційну систему необхідної потужності ви отримуєте в подарунок! Будьте здорові і отримайте вигоду для себе і своєї сім’ї. Щоб дізнатися подробиці акції і про можливість купити бетонний басейн в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, телефонуйте за номером гарячої лінії 0-800-502-901.