Новини

Навісна система фільтрації для басейнів

Вода лишається чистою цілий сезон і ніяких труб? Тепер це можливо завдяки навісній системі фільтрації! Одне з найбільш поширених питань у людей, які планують купити басейн: «Як часто потрібно міняти воду, щоб вона залишалася чистою?» Насправді, вода в басейні повинна змінюватися один раз за сезон. За умови правильного догляду та обслуговування басейну, вода залишається чистою протягом декількох місяців і не вимагає заміни. Позаплановий злив води може проводитися в разі ремонтних робіт або встановлення додаткового обладнання.

Навісна система фільтрації для басейнів

Головна умова підтримання чистоти води – це фільтрація і дезінфекція. Захистити поверхню води від потрапляння листя і сміття допомагають також павільйони компанії Б.Н.В., але ніякий навіс не захистить від утворення грибків і мікроводоростей, що викликають цвітіння води. Навіть для невеликого басейну, об’ємом до 10 м3, необхідна система фільтрації, а для більших – і знезараження. Серйозні компанії з продажу басейнів пропонують роботу «під ключ», тобто комплектацію всім необхідним обладнанням для експлуатації, монтажні роботи, запуск і гарантійне сервісне обслуговування. Фільтраційне устаткування – це головна умова експлуатації басейну, тому до його вибору необхідно підійти усвідомлено. Навісна система фільтрації для басейнів теж співвідносится до будування під ключ.

Типи фільтрів для басейну

bnv_ceo2_1В даний час на ринку представлені кілька типів обладнання. Відмінності в фільтрах визначаються їх додатковими можливостями і обсягом води, для очищення якої вони призначені. Залежно від принципу фільтрації можна виділити:

• Механічні фільтри
• Хімічні
• Комбіновані

При механічному очищенні вода проходить через систему фільтрів, що складаються з шарів вугілля, піску і мембран – уловлювачів, які вбивають бактерії. Така процедура є найпростішою, але достатньою для видалення дрібного сміття і мікроорганізмів, що викликають цвітіння води. Механічні фільтри є найдоступнішими, їх установка не вимагає багато місця. Чистити такі фільтри необхідно регулярно – раз на два тижні. Але сфера їх застосування обмежена – рекомендуються механічні фільтри для невеликих басейнів, об’ємом до 10 м3. Для басейнів більшого розміру необхідно використовувати більш досконалі фільтри. Хімічні системи фільтрації мають в своєму складі збагачувальні установки, що дозволяють здійснювати процедури хлорування, бромування, йодування, озонування та іонізацію. Установка хімічної фільтрації дозволяє не тільки знищити шкідливі мікроорганізми, а й зменшити жорсткість води, нормалізувати її рН рівень. Недорогі, прості установки виконують лише операцію хлорування або бромування. В результаті чого в воді часто створюється жорстке кислотне середовище. Купатися в такій воді більше двох годин в день не рекомендується, а після купання необхідно прийняти душ. Більш досконалі і дорогі установки здатні нормалізувати рівень рН. Комбіновані системи, як не складно здогадатися, поєднують у собі і механічний і хімічний принцип очищення. У великих громадських і спортивних басейнах застосовується саме комбінована система. Цей найбільш оптимальний спосіб очищення є і найдорожчим. Але що може бути дорожче здоров’я?

Основні параметри фільтра для басейну

bnvceo2_2Головним параметром при виборі фільтра є його продуктивність. Існує формула, по якій ви можете легко визначити необхідний вам параметр. Для цього потрібно розділити обсяг води вашого басейну (в метрах кубічних) на 7. Щоб басейн залишався чистим, фільтр повинен працювати щодня, проганяючи через себе весь обсяг води. Швидкість обороту води – ще один важливий показник фільтра. Для повного прогону всього обсягу води в басейні необхідно не більше 12 годин. Найпопулярнішими є моделі з показниками 8-10 годин. Варіанти установки фільтра для басейну. Навісна система фільтрації. Комплект серйозного фільтраційного обладнання до недавнього часу вимагав установки біля басейну окремої шахти або підвалу, діаметром не менше 150 см. і глибиною від 120 см. Крім того, укладання складної системи труб і каналізації вимагала до 10 днів, що істотно позначалося на терміні готовності басейну. Ситуація змінилася, коли компанія Б.Н.В. запропонувала рішення. Навісна система фільтрації для басейнів. Революційне рішення в установці фільтру повністю змінило технології і терміни будівництва і комплектації басейнів. Навісна система компанії Б.Н.В. комплектується фільтрами Kripsol (Іспанія) і придатна для всіх типів басейнів. Вона встановлюється на борт і не вимагає отворів в чаші, укладання в ґрунт системи водопровідних труб і будівництва поруч з водоймою технічного приямку. Основна ідея пристрою в тому, що фільтр і все обладнання розташовується в єдиному коробі. Виконаний зі скловолокна, товщиною 4-8 мм, короб не схильний до корозії, легко витримує вагу людини і має гарантію до 10 років. Механічна ступінь очищення фільтра Kripsol забезпечується мембранним елементом з номінальними параметрами від 15 до 30 мікрон. За допомогою скімера всмоктується вода з поверхні, очищається через фільтрувальний патрон, виконаний з нетканого медичного полотна, і викидається назад в басейн через форсунки.
Залежно від розміру басейну і побажань замовника в коробі навісної системи, крім фільтра можуть розташовуватися до 8 типів обладнання: обігрів води, протитечія для спортивного плавання, освітлення, знезараження, гідромасаж, аерація, адаптація до підключення водного пилососа.

Хочете більше дізнатися про сучасні системи, потрібна навісна система фільтрації для басейнів – звертайтеся в компанію Б.Н.В. і отримаєте грамотну відповідь від професіоналів з 24-річним досвідом будівництва та обслуговування басейнів. Телефон гарячої лінії – 0-800-502-901.

Сохранить