Готель з басейном

Готель з басейном є нормою для європейської держави. Проектно-технічна діяльність здійснюється за суворими європейськими стандартами з урахуванням дотримання всіх діючих українських нормативів і базується на широкому застосуванні постійно оновлюються комп’ютерних систем автоматизованого проектування.
Готель з басейном

У 2014 році компанія Б.Н.В. Україна побудувала для мережі готелів Reikartz в Запоріжжі великий композитний басейн 14 м х 12 м глибиною 1,6 і має протитечія для любителів спортивного плавання. На території басейну для зручності відпочиваючих розташовуються дві душові та дві туалетні кімнати. Для всіх, хто проживає в готелі користування басейном і шезлонгами абсолютно безкоштовно, Ви можете приємно проводити час біля води не виходячи за межі готелю. У барі при басейні пропонуються будь-які безалкогольні напої: різні освіжаючі коктейлі, соки, фреші, морозиво.

Проектно-технічна діяльність здійснюється за суворими європейськими стандартами з урахуванням дотримання всіх діючих українських нормативів і базується на широкому застосуванні постійно оновлюються комп’ютерних систем автоматизованого проектування.

Деталі Проєкту
  • Дата 20 травня 2014
  • Клієнт Reikartz Запорожжя Hotel Group
  • Website reikartz.com