НАКРИТТЯ

Багато клієнтів, які придбали басейни, не замислюються про його подальшу долю. Але практика свідчить, що проявлена турбота про басейні, його захист, сприятливо відбивається на якості і терміні його експлуатації. Ми говоримо про накриття басейну, найпотрібнішому елементі для комфортного відпочинку в басейні.

Переваги накриттів не потребують доказів: захист від сміття і забруднень; безпека дітей і дорослих; економія електроенергії при обігріві басейну; використання басейну в будь-яку погоду і пору року; економія спеціальних хімічних препаратів для очищення води.

Грамотно вибрати накриття для певного типу басейну непросто, але фахівці компанії Б.Н.В. Україна зроблять це легко, запропонувавши вам оптимальний варіант. В даний момент ми можемо запропонувати павільйони, ролетні накриття, солярну плівку, батутні накриття. Кожне з цих типів накриттів прекрасно виконує захисну функцію, матеріали з яких вони виконані не піддаються корозії та швидкому зносу.

Не економте на накриття і не замовляйте подібну продукцію кустарного виробництва. Безпека і довговічність – це важливий фактор, яких позбавить вам зайвих турбувань. До того ж, багато моделей накриттів сконструйовані таким чином, що навіть дівчина або підліток зможуть ними скористатися.

ПАВІЛЬОНИ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОЛІВІНІЛОВІ НАКРИТТЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ

РОЛЕТНІ НАКРИТТЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ

БАТУТНІ НАКРИТТЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ
плівка для басейну

СОЛЯРНА ПЛІВКА

ДЕТАЛЬНІШЕ
Кращі роботи компанії Б.Н.В. Україна

НАШІ ВДЯЧНІ КЛІЄНТИ

Ми допомогли багатьом підприємствам, готелям, ресторанам побудувати чудові басейни. Будьте і Ви разом з нами!

НАШЕ ПОРТФОЛІО

Компанія Б.Н.В. Україна – це один з лідерів у виробництві та продажу басейнів на ринку України. Уже 24 роки ми пропонуємо найкращі варіанти: композитні, скловолоконні, SPA, поліпропіленові та каркасні басейни, як власного виробництва так і європейських виробників. Якщо у вас вже є басейн, ми можемо запропонувати вам павільйони для захисту вашого басейну від негативних погодних умов та інших зовнішніх впливів. Додаткові аксесуари та навісне обладнання допоможе створити комфортні умови в вашому басейні, а хімія для басейну, яку ми пропонуємо, допоможе утримувати басейн в чистоті і створить правильну мікрофлору для басейну вашої мрії.

Басейни

Телефон Гарячої Лінії

0-800-502-901

Зателефонуйте нам і отримаєте відповіді на Ваші запитання. Дзвінки по Україні – безкоштовно. Час роботи Гарячої Лінії з 9-00 до 20-00 щодня.