ФОНТАНИ

На сьогоднішній день використання різних водних об’єктів є одним з найпопулярніших прийомів ландшафтного дизайну. Велику популярність мають фонтани, які радують не тільки приємним видом, а й заспокійливим дзюрчанням.

Дані споруди якнайкраще доповнюють будь-які водойми, ставки і ландшафтні композиції. Однак, щоб таке джерело дійсно стало прикрасою вашої садиби, його форма, конструкція і стиль управління повинні гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем, будівлями, об’єктами і огорожами. При виборі декоративного фонтану компанія Б.Н.В. Басейни пропонує визначитися, чи буде він самостійною спорудою, чи доповненням до водойми.

Фонтани діляться на заглибні (плаваючі і понтонні) і стаціонарні. Крім того, слід враховувати відмінність фонтанів за способом водопостачання:

  • рециркулюючі декоративні фонтани (наприклад, з системою надходження води з діючої водойми з подальшим її викидом в цю ж водойму);
  • з надходженням води з різних джерел (ними можуть бути штучні ставки) і її скиданням у водостічну систему;
  • з надходженням води з водопроводу і подальшим її викидом в спеціальний стік;
  • з надходженням води з водопроводу і подальшим її скиданням у водостічну систему.

Важливою характеристикою фонтану є його потужність. Невеликі фонтани, потужністю від 1 до 5 л/сек. можуть бути розташовані де завгодно. Стаціонарні фонтани з потужністю понад 60-ти л/сек. не повинні розташовуватися поблизу рослин, оскільки вони помітно збільшують вологість повітря, що може привести до загибелі навколишнього флори. Великі фонтани з потужністю близько 150л/сек., доцільно розміщувати в чаші для басейнів (водойм) або біля них.

Щоб ваш фонтан, водойма або басейн стали джерелом радості і задоволення на довгі роки, довірте його будівництво і обслуговування фахівцям компанії Б.Н.В. Басейни.

Декоративні фонтани

НАШЕ ПОРТФОЛІО

З моменту створення компанії Б.Н.В. Україна ми дбаємо про здоров’я українців, створюючи можливості для заняття плаванням. Десятки тисяч дітей і дорослих мають можливість зміцнити здоров’я і насолодитися відпочинком біля басейну. Оздоровчі центри, спортивні клуби, готелі, пансіонати і центри реабілітації – понад 300 установ по всій країні мають професійні басейни, створені компанією Б.Н.В. Україна.

Басейни

Телефон Гарячої Лінії

0-800-502-901

Зателефонуйте нам і отримаєте відповіді на Ваші запитання. Дзвінки по Україні – безкоштовно. Час роботи Гарячої Лінії з 9-00 до 20-00 щодня.