Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Керамічні басейни

КЕРАМІЧНІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Композитні басейни

КОМПОЗИТНІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Скловолоконні басейни

СКЛОВОЛОКОННІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Бетонні басейни

БЕТОННІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Поліпропіленові басейни

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ

ДЕТАЛЬНІШЕ
SPA басейни

SPA БАСЕЙНИ

ДЕТАЛЬНІШЕ
бассейны сборно-щитовые

ЗБІРНО-ЩИТОВІ (ПАНЕЛЬНІ)

ДЕТАЛЬНІШЕ
Накриття для басейнів

НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

ДЕТАЛЬНІШЕ
Навісне обладнання для басейну

Навісні системи фільтрації

ДЕТАЛЬНІШЕ

Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ зараз. Це — капіталовкладення для любителів розкішного відпочинку біля власного будинку. Приватний котедж, заміська вілла або дачну ділянку — для бренду Б.Н.В. Басейни немає перешкод. Побажайте, придумайте, зв’яжіться з представником компанії по телефону гарячої лінії і отримаєте об’єкт бажань. Віддайте вибір професіоналам — виробнику Б.Н.В. за 25 років існування на ринку україни замовники довірили будівництво 8000 басейнів.

Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ

Якщо ви важаєте побудувати вічний та надійний басейн, який послужить і внукам — віддайте перевагу чашам класу Premium. Керамічні та композитні басейни заводу Б.Н.В. заслужено називають елітними, адже виробник дає на чаші гарантію 25 років і офіційно заявляє, що виріб прослужить власнику 70 років. Стійкі до зносу конструкції виготовляються за французькою технологією із застосуванням екологічно чистих композитних матеріалів, ввезених в Україну з Європи. Басейни серії Ceramics оснащені додатковим шаром з кераміки, що підсилює конструкцію, а зсередини на чашу наноситься текстура 3D Ultra.

За бажанням власника, який вирішив заощадити на покупці, виробник, замість композитних виробів, запропонує скловолоконні басейни. Асортимент готових чаш зі скловолокна аналогічний продукції, запропонованої в класі Premium. Басейни цікаві майбутнім власникам приємним співвідношенням ціни і міцності. Бренд Б.Н.В. на скловолоконні чаші видає 10-річну гарантію і офіційно заявляє, що конструкція прослужить покупцеві 25 років.

Бюджетний клас

Пластикові басейни в Україні популярні, адже вартість виробів доступна для більшості покупців, які вирішили обзавестися водоймою. Чаші з поліпропілену міцні, стійкі до перепадів температур і ультрафіолетового випромінювання. Крім готових виробів, запропонованих на сайті заводу з фіксованими розмірами, виробник Б.Н.В. пропонує будівництво басейнів під ключ в Дніпрі за кресленнями замовника. Пластик піддається деформації і зварюється полідіффузіонним апаратом на молекулярному рівні, тому власники саун, аквапарків та зон відпочинку віддають перевагу поліпропіленовим басейнах, адже відновити пошкоджену чашу або модернізувати конструкцію не важко.

У бюджетному класі у компанії Б.Н.В. Басейни розташувалися вироби з бетону. Виробник гарантує власнику, що конструкція прослужить 25 років і не потребує в обробці керамічною плиткою. Технологія «посилена конструкція» і будівництво басейну з відлитих на заводі Б.Н.В. бетонних панелей, забезпечать чашам довговічність.

Додаткові пропозиції виробника

В економному класі український бренд розташував збірно-щитові конструкції, які за ціною і якістю конкурують з надувними і збірними басейнами. Вироби довговічні, пристосовані до установки на поверхні землі і демонтажу, а також виробник дозволяє ставити чашу в котлован. Басейни Дніпро: найкраща ціна, замовити будівництво під ключ легко!

Любителям комфортабельного відпочинку, компанія Б.Н.В. рекомендує SPA басейни.

Натисніть на номер, щоб отримати більше інформації:

(067)617-80-75

[]
1 Step 1
Previous
Next

Гаряча лінія

div_y

0-800-502-901

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ З 9-00 ДО 20-00 І МИ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!

*дзвінки зі всіх телефонів безкоштовні