ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ Б.Н.В. БАСЕЙНИ

Наша історія починається з 1992 року, коли компанія Б.Н.В. першою в Україні стала представником німецького концерну «Зодіак-Керн». Співробітники компанії Б.Н.В. пройшли виробничу практику на зарубіжних заводах-виробниках басейнів.

За 24 роки ми отримали унікальну експертизу в технологіях виробництва всіх типів басейнів: композитних, скловолоконних, бетонних, SPA, поліпропіленових і каркасних. Зараз ми пропонуємо басейни як власного виробництва, так і продукцію кращих європейських виробників. 

На сьогодні компанією Б.Н.В. Україна реалізовано понад 8000 об’єктів – комерційних і приватних басейнів по всій Україні. Ми з радістю продовжуємо виконувати важливу місію – піклуватися про здоров’я українців, створюючи можливості для заняття плаванням.

Цінний практичний досвід, наявність власних заводів по виробництву басейнів, партнерські відносини з провідними виробниками обладнання з Німеччини, Франції, США дозволили нам стати першою компанією в Україні, яка спеціалізується на будівництві, виготовленні, реконструкції та обслуговування басейнів.

У штат компанії входять тільки високопрофесійні фахівці та майстри, які розробляють дизайн, проектують, встановлюють басейни і виробляють гарантійне обслуговування. Крім того, ми займаємося облаштуванням ставків, фонтанів, продажем і установкою всього необхідного обладнання, зведенням павільйонів і накриттів для водойм.

Щоб стати ближче до клієнта і оперативно реагувати на всі запити, ми відкрили представництва компанії в кожному регіоні України. Пропонуючи Вам басейн, ми беремо на себе комплексні роботи з проектування, комплектації необхідним обладнанням, будівництва, обслуговування та ландшафтного дизайну території.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

Компанія Б.Н.В. Басейни володіє унікальними технологіями, власним виробництвом басейнів і має широку дилерську мережу, що охоплює всю Україну. Наші переваги:
24 РОКИ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ
БІЛЬШЕ 300 МОДЕЛЕЙ БАСЕЙНІВ РІЗНИХ ВИДІВ
ВЛАСНІ ЗАВОДИ З ВИРОБНИЦТВА БАСЕЙНІВ
СКЛАД С АКСЕССУАРАМИ ДЛЯ БАССЕЙНОВ
СЕРВІС І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ГАРАНТІЯ НА БАСЕЙНИ ДО 25 РОКІВ

НАША КОМАНДА

КОЛЕКТИВ КОМПАНІЇ Б.Н.В. БАСЕЙНИ

Наша команда професійно підходить до роботи. Фахівці Б.Н.В. Басейни завжди досягають результату!

РОГАЧОВА МАРИНА

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОДАЖУ

ОНИШКО ОКСАНА

КЕРІВНИК ОПТОВОГО ВІДДІЛУ

ЛЕЩУК АНДРІЙ

КИЇВСЬКИЙ ОФІС

ХОРОЛЬСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОФІС

КОЗЛОВ КОСТЯНТИН

ЛЬВІВСЬКИЙ ОФІС

ПЕТРУШКІН СЕРГІЙ

ДНІПРОВСЬКИЙ ОФІС

КУРИЛЕНКО МАРИНА

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

ЯКОВЕНКО ВІТАЛІЙ

СПЕЦІАЛІСТ ПО МОНТАЖУ

ЖУКОВ ОЛЕКСАНДР

СПЕЦІАЛІСТ ПО МОНТАЖУ

Відгуки про Нас

ВОЛОДИМИР

Коли я вирішив побудувати басейн, звернувся в компанію Б.Н.В. Басейни. Мені допомогли вибрати тип, розмір. Зупинилися на збірних німецьких басейнах. Зробили швидко, якісно. Мене все влаштувало. Співпрацюємо з компанією досі. Рекомендую.

м.Маріуполь
ОЛЕНА

Діти шалено раді новому басейну. Вирішили купити новий басейн і звернулися в Б.Н.В. Басейни. Нам сподобалося, що менеджер нас вислухав, і відразу запропонував Bestway, на якому ми відразу зупинились. Ми не пошкодували про вибір!

м.Дніпро
ЕМІЛІЯ

Я мріяла про SPA через те, що не впевнена в чистоті салонних SPA, а від цих процедур не хотіла відмовлятися. Чоловік вагався, але звернувшись в компанію ми отримали грамотну консультацію і зробили вибір!

м.Київ.
ВОЛОДИМИР

Менеджер Петрушкін Сергій Володимирович свою работу виконав прекрасно. Робоча бригада також працювала відмінно. Монтування басейну відбулося дуже швидко і якісно. Басейн чудовий такий як нам і обіцяли. Плюси: дуже багато. Мінуси: немає. Дуже вдячні.

с. Дубіївка, Черкаської області
За 25 років роботи в Україні

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Злагоджений колектив, передові технології і чуйне ставлення до клієнта допомогли досягти цих результатів. Приєднуйтесь!
0
Комерційних проектів
0
Приватних проектів
0
Варіантів басейнів
0
Премій і нагород
medal
Б.Н.В. Басейни
Кращі роботи компанії Б.Н.В. Україна

НАШІ ВДЯЧНІ КЛІЄНТИ

Ми допомогли багатьом підприємствам, готелям, ресторанам побудувати чудові басейни. Будьте і Ви разом з нами!