Купити басейн

БАСЕЙНИ

Bass_SPA_min_03

SPA БАСЕЙНИ

Купити басейн

НАКРИТТЯ

filter

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

КРАЩІ РОБОТИ КОМПАНІЇ Б.Н.В. БАСЕЙНИ

НАШІ ВДЯЧНІ КЛІЄНТИ

Ми допомогли багатьом підприємствам, готелям, ресторанам побудувати чудові басейни. Будьте і Ви разом з нами!

НАШЕ ПОРТФОЛІО

Місією компанії Б.Н.В. Басейни є створення сучасних і якісних басейнів для занять плаванням і оздоровлення українців. За роки розвитку нашої компанії ми побудували більше 6000 частних і комерційних басейнів по всій країні. Десятки тисяч дітей і дорослих мають можливість зміцнити здоров’я і насолодитися відпочинком біля басейну. Оздоровчі центри, спортивні клуби, готелі, пансіонати і центри реабілітації — понад 300 установ по всій країні мають професійні водні об’єкти, створені компанією Б.Н.В. Басейни.

Не секрет, що басейн в житті сучасної людини виконує не тільки оздоровчу функцію. Басейн це також об’єкт для відпочинку і місце для проведення вільного часу. Потреби нового покоління диктують підвищені вимоги до комфорту і рівню безпеки його відвідувачів. Ви можете не тільки купити басейн. Компанія Б.Н.В. Басейни надає послуги з комплектації басейнів аудіосистемами, виконує роботи по архітектурному підсвічуванню басейну і прилеглої території. Навіть якісно виконаний  водний  об’єкт не буде мати закінчений вигляд без грамотно організованої босоніжної зони і впорядкованогї присадибної ділянки.

Zentr-invalidov_smile
Avrora_smile
Басейни
Yalta_smile
ГОТОВІ КОМПЛЕКТИ ВІД КОМПАНІЇ Б.Н.В. БАСЕЙНИ

ГОТОВІ РІШЕННЯ

НА НАЙПОПУЛЯРНІШІ БАСЕЙНИ. АКЦІЯ ДІЄ ДО 31 ЖОВТНЯ 2017р. КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ОБМЕЖЕНА

ЩО МИ МОЖЕМО

 Бажаєте купити басейн, накриття або фонтан у компанії Б.Н.В.?

Компанія Б.Н.В. Басейни — це національний лідер на ринку виробництва та продажу басейнів. Купити басейн у нас це отримати спектр послуг. Компанія здійснює повний цикл робіт, починаючи від дослідження стану ґрунту на ділянці і проектних робіт, закінчуючи установкою басейну з повним комплектом устаткування і сервісним обслуговуванням.

Цінний практичний досвід, наявність власних заводів з виробництва басейнів, партнерські відносини з провідними виробниками обладнання з Німеччини, Франції, США дозволили нам стати першою компанією в Україні, яка, спеціалізується на будівництві бетонних, природних, поліпропіленових і збірно-щитових басейнів, продажу та установці скловолоконних і композитних чаш, гідромасажних СПА. Кожен тип басейну комплектується індивідуальним набором основного і додаткового обладнання, необхідним типом накриття. Купити басейн можна в будь-якій комплектації.

У штат компанії Б.Н.В. Басейни входять тільки високопрофесійні фахівці та майстри, які розробляють дизайн, проектують, встановлюють басейни і здійснюють гарантійне обслуговування.

Щоб стати ближче до клієнта і оперативно реагувати на всі запити ми відкрили представництва компанії в кожному регіоні України. Купити басейн для будинку або дачі в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах України без посередників тепер можливо з компанією Б.Н.В. Басейни.

Є питання?

Купити басейн готовий або побудувати капітальний бетонний басейн? Як вибрати фільтраційне устаткування і спосіб знезараження води? Як правильно зробити консервацію вуличного басейну на зиму і відкрити купальний сезон навесні? На всі ці питання дадуть відповідь фахівці компанії Б.Н.В. Басейни з 24-х річним досвідом у сфері будівництва і обслуговування водойм.

Накриття для басейнів — це невід’ємний елемент вуличного басейну, який підбирається індивідуально з урахуванням типу і конфігурації водойми. Купити павільйон для басейну, ролетні, батутні або полівінілові накриття в Києві, Львові, Дніпрі або будь-якому іншому місті України ви завжди можете, звернувшись в нашу компанію.

Ще одним ексклюзивним рішенням, що дозволяє оптимізувати витрати на установку та експлуатацію басейнів є навісна система фільтрації. Все основне обладнання для роботи басейну: фільтр з насосом, протитечія і пристрій для обігріву встановлюються в єдиному пластиковому коробі, який кріпиться на борт і не вимагає окремого технічного приямку. Крім основного обладнання, в навісну систему можливо встановити до 8  додаткових функцій: підсвічування, озонування, УФ-опромінення.

Задоволення від басейну не буде повним без благоустрою прилеглої території. Тому компанія Б.Н.В. Басейни пропонує комплекс робіт з ландшафтного дизайну. Терасна дошка, натуральний камінь і інші матеріали для обробки босоніжної зони, фонтани, водоспади і водні атракціони зроблять вашу садибу  не просто унікальним архітектурним об’єктом, але і в багато разів збільшать його вартість. Ми пропонуємо купити басейн Вашої мрії.

Бажаєте мати більш детальну інформацию?

ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ПЛАСТИКОВІ ЄМНОСТІ?

Переходьте в каталог ємностей і вибирайте те, що вам необхідно

ГОРЯЧА ЛІНІЯ

0-800-502-901

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ З 9-00 ДО 20-00 І МИ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!
*дзвінки зі всіх телефонів безкоштовні

Сохранить